2021 Doğalgaz Şömine Modelleri - Yanar Şömine

2021 Doğalgaz Şömine Modelleri

2021 Doğalgaz Şömine Modelleri

2021 doğalgazlı şömine modelleri odunlu şöminelere alternatif olarak görülen en popüler ürünlerdir. LPG veya doğalgaz kullanılarak yakılırlar. Eski yıllarda doğalgazlı şömine pek bilinmezken pek fazla model seçeneği de yoktu fakat günümüzde hem yurtdışında hem de ülkemizde her modelden doğalgazlı şömine seçeneği mevcuttur:

  • Kare doğalgazlı şömine
  • Lineer doğalgazlı şömine
  • L tipi doğalgazlı şömine
  • U tipi doğalgazlı şömine
  • Çift taraflı hazneli doğalgazlı şömine
  • Üç taraflı hazneli doğalgazlı şömine

Evinizin ya da iş yerinizin dekorasyonuna uygun olarak dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Doğalgazlı şömine modelleri uzaktan kumanda ile yakılıp söndürülebilirler ve kontrolleri oldukça kolaydır. Yalnızca tek bir düğmeyle yanması konforlu kullanımı açısından tercih sebebidir.

Doğalgazlı Şömine Fiyatları

Seçtiğiniz modele ve şömine boyutuna göre doğalgazlı şöminelerin fiyatları değişiklik gösterir. 2021 doğalgazlı şömine modelleri kolay temizlenebilir özellikleri sebebiyle de apartman dairelerinde oldukça sık kullanılır.

Odunlu şömine kullanımından farklı olarak yakıt temin etmek zorunda kalmazsınız. Uzaktan kumanda yoluyla açılır ve kapanır özelliğinin yanında alev yüksekliğini de kumanda ile dilediğiniz seviyede ayarlayabilirsiniz.

Doğalgazlı şöminelerde is, duman ve koku yayılımı gibi problemler oluşmaz. Çocuklu evler için oldukça güvenlidirler. Klasik modellerin yanında dış cephesini dilediğiniz uygun malzemeden giydirebilirsiniz.

Aynalı modeller, tuğlalı modeller ya da siyah modeller gibi farklı ve şık seçenekleri ile evinizin dekorasyon tamamlayıcısı olurlar.

Doğalgazlı Şömine Kullananlar

Doğalgazlı şömineler kullanım açısından oldukça pratik ve güvenlidir. Bu sebeple kullanıcılardan hep olumlu dönüşler alır. Odunlu şömine kullanmak için belirli bir yere odun depolamanız gerekir ama evinizde böyle bir alan yoksa sizin için en doğru ürün doğalgazlı şöminelerdir.

Baca sistemi hermetik olduğu için evinizin baca sistemine bağlanma gereği duyulmaz. Hermetik bacalar paslanmaz çelik malzemeden yapılır. Dilerseniz ısı odası özelliği ile evinizdeki sıcaklığı her daim koruyabilirsiniz.

Modern zamanların en çok beğenilen ürünlerinden biri olan doğalgazlı şömineler tarza göre farklı modellere sahip olabilirler.