2021 Elektrikli Şömine Modelleri - Yanar Şömine

2021 Elektrikli Şömine Modelleri

2021 Elektrikli Şömine Modelleri

2021 elektrikli şömine modelleri en trend ürünlerin başında geliyor ve her bütçeye uygun fiyatları ile de şömine almayı düşünen kişiler için avantajlar sağlıyor.

Kış mevsimi geldiğinde şömine karşısında sevdiklerinizle birlikte oturmak ve vakit geçirmek herkesin istediği bir durumdur ve elektrikli şömineler sayesinde apartman dairelerinde oturan kişiler de bu keyfi yaşayabilirler. Gerçek şömine görüntüsü veren elektrikli şömineler uzaktan kumanda ile yönetilebiliyor.

Elektrikli şömine fiyatları şömine boyutuna göre değişiklik gösteriyor. Online sipariş ile satın alabileceğiniz modeller için öncelikle uygun alan teftişi yapılarak en uygun malzeme ve boyut belirleniyor. Elektrikli şömineler atölyede imal edilip direkt adrese teslim edilerek montajlanıyorlar.

Elektrikli Şömine Dekorasyon

Elektrikli şömineler hem ısınma hem de dekorasyon amaçlı kullanılabilir. 2021 elektrikli şömine modelleri arasında seçenekleriniz şunlardır:

  • Electraflame
  • 3 boyutlu elektrikli şömineler
  • Plazma elektrikli şömineler
  • Be Modern
  • 2 boyutlu elektrikli şömineler
  • Giydirme elektrikli şömineler

Evinizin ya da iş yerinizin dekorasyonuna uygun modeli seçerek online olarak sipariş verebilirsiniz. Elektrikli şöminelerin içerisinde yapay odun dekoru kullanılır. Şömine alevi görüntüsü de led ışık dekorlarıyla verilir.

Dilerseniz şöminenizin etrafına farklı aksesuar ve dekorlar koyabilirsiniz. Duvar kağıtları şömine ile birleştiğinde oldukça şık dekorlar oluşturur. Evinizin havasını değiştirecek ve şıklık katacak seçenekler ile bu kış için sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapabilir ve şöminenizi hemen satın alabilirsiniz.

Elektrikli Şömine Ekranı

Elektrikli şöminelerin ekranı görüntüsünün bozulmaması amacıyla cam dekor olarak tasarlanır. Böylece ailenizde ya da arkadaşlarınızla güvenle karşısına geçip oturabilirsiniz.

Uzaktan kumanda ile ayarlanabilir olduğundan dolayı elektrik faturasına çok büyük bir etki etmez. Temizliği oldukça kolaydır ve nemli bir bez yardımıyla yapılabilir. Her tarza uygun modeller vardır ve ister modern isterseniz de otantik seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Elektrikli şöminelerde duman, is ya da koku derdi olmadığı için size sadece şöminenin keyfini çıkarmak kalır. Zaman ayarlayıcısı bulunan modelleri ile evinizi güvenle ısıtabilirsiniz.