3 Boyutlu Şömine - Yanar Şömine

3 Boyutlu Şömine

3 Boyutlu Şömine

3 Boyutlu Şömine

Şömineler çeşitli renk ve denelere sahip olabilir bunun yanında günümüzde 3 boyutlu şöminede üretilmektedir. 3 boyutlu şömine elektrikle çalışmaktadır. Ekrana yüklenen 3 boyutlu efektler sayesinde gerçekçi bir görüntü sunar. 3 boyutlu şömine genellikle iç mekanlarda tercih edilir. Baca kurulumu müsait olmayan yerlerde kullanılır. Odun ve yakıt almak istemeyenler veya depolama sıkıntısı çekenler için uygun modellerdendir. Hem şömine keyfinden eksik kalmayıp hem de yakıt masrafı yapmak istemeyenler için alternatif olarak üretilmiştir. Gaz salınımı olmadığı için hava tahliyesine de gerek olmaz. Bu yüzden zahmeti en az şömine çeşididir.

3 Boyutlu Şömine Kullanımı

En basit kullanıma sahip şömine çeşidi 3 boyutlu şömine ürünleridir. Kurulumu yapıldıktan sonra 3 boyutlu şömine zahmeti neredeyse sıfırdır. Zahmetsiz yakıt depolama sıkıntısı olmadan ve bütçenizi zorlamayan yapısı ile 3 boyutlu şömine hep ilk tercih edilen çeşitlerden biri olmuştur. Kullanımı gayet basittir isterseniz kullanımına bakalım

  • Cihazı elektriğe bağlamalısınız.
  • Ateş dumanı için altta gerekli hazneye su doldurulmalıdır ki buhar efekti çıkarılabilsin.
  • Daha sonra düşük devirli fanların ve ısıtıcıların çalışması için cihazı çalıştırmalısınız.
  • Zamanlayıcı ve derece ayar ekranı bulunan cihazlarda ise ekrana bağlı olan tuşlarla ayarlama yapabilirsiniz.

Özellikle yeni model 3 boyutlu şömineler dekorasyon noktasında etkili ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durum gayet doğal olarak 3 boyutlu şöminelere olan talebin de etkili bir düzeyde artş göstermesine neden olmaktadır.

3 Boyutlu Şömine Yapan Firmalar

Cihazların üretimini yapan 3 boyutlu şömine firmaları bulunmaktadır. Firmalar daha sonra cihazların takibini yapmakta ve gerekli kontrolleri gerçekleştirmektedir. Firmalar ürettikleri 3 boyutlu şömine cihazlarının tanıtımını da yapmaktadırlar. İstediğiniz güçte ısıtıcıya sahip ürünleri üretmektedirler. İsteğinizi üzere Retro modeller daha teknolojik yapılar veya beğeneceğiniz modeller bulunmaktadır.3 boyutlu şömine yapım itibarıyla çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Üzerinde 3 boyutlu maket bulunanlardan tutun 3 boyutlu efekt ekranlı olanlarına kadar çeşitleri bulunmaktadır. İstek ve tercihlerinize göre seçim yapabilir odanızın havasını değiştirebilirsiniz. Seçiminize göre 3 boyutlu şömine odanızın eski haline oranla daha samimi ve sıcak bir görüntüsü olacaktır.