3 Camlı Şömine Soba - Yanar Şömine

3 Camlı Şömine Soba

3 Camlı Şömine Soba

3 Camlı Şömine Soba

3 camlı şömine soba baca bağlantısı çelik borularla sağlanan geleneksel bir ısınma ve yemek pişirme aracıdır. Odun ile ısı sağlarlar ve oldukça ekonomik ürünlerdir. Şömine sobalar kolay bir şekilde yanarlar ve yüksek ısı sağlarlar.

En büyük işlevselliklerinden biri yemek pişirme ve de ısıtma için de kullanılmasıdır. Şömine sobaları farklı boyutlarına göre adlandırılırlar:

  • Bronpi Şömine Soba
  • La Nordica Şömine Soba
  • Dal Zotto Şömine Soba

Şömine sobaların en teknolojik modellerinden biri de üç camlı şömine modelleridir. 3 tarafı yüksek ısıya dayanıklı cam ile dekore edilen şömineler harika bir görsel şölen sunar. Her açıdan şöminenin yanışını izleyebilir ve sevdiklerinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz.

3 Camlı Şömine Kuzine Soba

Şömine sobaların bir diğer avantajı da yemek pişirebilme özelliğine sahip oldukları için doğalgazdan tasarruf etmenizi sağlamalarıdır. Hem iş yeri hem de ev kullanımları uygun modellerdir. 3 camlı şömine soba uygun fiyat seçenekleri ile online olarak sipariş edilebilir.

Isı performansı oldukça yüksek olduğu için eviniz her zaman sıcacık olur. Şömine soba dendiğinde insanlar eski zamanları hatırladığı için bu ürünlerin ne kadar modern olduğunu çoğu insan incelemeden bilemez.

Teknolojinin gelişmesiyle şömine sobalar hem çok şık hem de oldukça ekonomik ürünler olmuşlardır. Her türlü ev ortamına uyum sağlarlar. Dekorasyonunuza uyumlu bir model seçtiğinizde eviniz tamamlanmış olur.

3 Tarafı Camlı Şömine

Şömineler teknolojinin sayesinde apartman daireli için uygun hale gelmiştir ve birçok farklı yakıt çeşidi ortaya çıkmıştır. Bacasız ortamlarda elektrikli ve doğalgazlı şöminelerin kullanılabilmesi herkesin şömine zevkinden faydalanmasını sağlar.

Odalarınız küçükse ya da eviniz odunlu şömine kurulumuna müsait değilse aynı şömine görüntüsünü elektrikli şömineler ile de elde edebilirsiniz. Odun taşımak, istiflemek zorunda kalmayacağınız için kullanımı da daha kolaydır.

Farklı boyutlarda olması evin küçük odaları için de şömine kurulumunu olağan kılmıştır. Örneğin mutfak bölgesine özel küçük boyutlu şömineler ile hem ısınabilir hem de yemek pişirebilirsiniz.