Bacasız Şömine Fiyatları - Yanar Şömine

Bacasız Şömine Fiyatları

Bacasız Şömine Fiyatları

Bacasız Şömine Fiyatları

Şömineler tiplerine ve yapılarına göre değişiklik göstermektedir. Bacasız şömine fiyatları malzeme kalitesine göre çok değişiklik gösterebilmektedir.  Bacasız şömineleri ihtiyacınıza uygun veya isteğinize yönelik ebatlarda yaptırabilirsiniz. Bu sayede bacasız şömineleri uygun bütçelerle rahatlıkla elde edebilirsiniz. Bacasız şöminelerin en çok kullanıla sebeplerinden birisi hiç kuşkusuz pratik ve kolay kullanıma sahip olmasıdır.

Sıvı yakıtı çakmak yardımı ile yakarak şöminenizi kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Baca bağlantısı olmadığı için hem şık bir tasarım hem de modern bir dokunuş yaratabilirsiniz. İsteğinize uygun ebatlarda ve isteklerinize göre tasarımlarla birlikte evinize şömine şıklığını en zahmetsiz şekilde getirmek için bacasız şömine modellerini tercih edebilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bacasız Şömine Özellikleri

Bacasız şöminelerin en yoğun kullanılma sebeplerinden birisi hiç kuşkusuz diğer şömine çeşitlerine göre çok daha sağlıklı olmasıdır. Bioethanol yakıt ile kolaylıkla yanma özelliğine sahiptir ve bacasız şöminelerin koku veya duman yapmadan yanabilme özellikleri bulunmaktadır. Duman yapmaması sayesinde herhangi bir is yapmaması bacasız şöminelerin kullanıldıkları mekânda herhangi bir kirliliğe de sebep olmamasını sağlamaktadır.

Bacasız şöminelerin diğer kullanım avantajları herhangi bir yapısal değişiklik gerektirmeden istediğiniz yere istediğiniz ebatlarda bacasız şömine ekleyebilmenizdir. Böylece hem ortama şık bir dokunuş yapabilirsiniz hem de şöminenin tarzına göre klasik veya modern bir dokunuş elde edebilirsiniz. İstediğiniz malzemeden istediğiniz ebatlarda bacasız şömine yaptırabilirsiniz. Bu nedenle bacasız şömine fiyatları oldukça uygun olabilmektedir.

Bacasız Şömine Modelleri

Bacasız şömineler sağlık açısından diğer şöminelere göre çok daha avantajlı olmaktadırlar. Aynı zamanda bacasız şömineler zahmetsiz kurulumu yapılabilen ve baca gerektirmediği için her türlü mekânda ve ortamda sıklıkla kullanılmaktadır. Bacasız şömineler gaz veya elektrik gerektirmedikleri için hem daha az hava kirliliği yaymakta hem de çevre dostu olma özelliğine sahiptir. Bacasız şömineler kolay kullanımı ve baca gerektirmeyen yapısı ile evin mimarisini değiştirmeden rahatlıkla dekore edilebilmektedirler. Masaüstü modelleri, duvar tipi modelleri ve taşınabilir modelleri olan bacasız şöminelerden istediğinizi tercih edebilir ve istediğiniz her mekânda rahatlıkla kullanabilirsiniz.