Balkon Şömine Fiyatları - Yanar Şömine

Balkon Şömine Fiyatları

Balkon Şömine Fiyatları

Balkon Şömine Fiyatları

Balkon şömine fiyatları seçtiğiniz modele ve şöminenin büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Son yılların en popüler ürünlerinden biri de balkon şömineleridir. Barbekü olarak kullanılabilen modelleri ile hem ısınabilir hem de sevdiklerinize güzel yemekler pişirebilirsiniz. Balkon şöminelerinin avantajları şu şekildedir:

  • Klasik mangal aracı balkonda yaptığınızda çok fazla dumana ve kokuya neden olur. Balkon şömineleri dumanı direkt bacadan dışarı atar.
  • Kurulumu basittir ve kaliteli malzemeden üretilirler.
  • Metal siperlikler ile hava koşullarından korunabilirler.

Şömine baca sistemi ile bağlantılı olduğundan duman bacadan çıktığında komşularınız veya yoldan geçen insanlar asla rahatsız olmazlar. Kullanımı kolay ve pratik olan balkon şömineleri şık dekorasyon ürünleridir.

Balkon Şöminesi

Şömineler çok eski zamanlardan beri ısınma amacıyla kullanılırlar. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle dekoratif amaçla da kullanılır olmuşlardır. Artık yalnızca iç mekanlar için değil dış mekanlar için de uygun şömineler vardır. Balkon şömine fiyatları uygun fiyat seçenekleri ile web sitesinden incelenebilir.

Şömine siparişi verdiğinizde öncelikle balkonunuzun müsait bölgesine ve ölçüsüne bakılır. Daha sonra ölçüye ve alana uygun şömine kurulumu gerçekleştirilir. Elektrikli, tüplü veya kömürle çalışan balkon şömineleri vardır.

Eğer baca sisteminiz yoksa elektrikli veya tüplü modelleri seçebilirsiniz. Tüp ile çalışan şömine barbekülerde sıcaklık verimi çok yüksektir. Elektrik ile çalışan şömine barbekü modeli tercih ederseniz sıcaklığı uzaktan kumandayla dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Balkon Şömine Yapımı

Balkon şöminesi kullanmak istediğinizde balkonunuzun yapısına uygun model seçmelisiniz. Baca sistemi varsa kömürle çalışan modelleri seçebilirsiniz. Baca sisteminden çıkan duman sayesinde üstünüze duman kokusu sinmez.

Daha temiz bir kullanım sunan balkon şömineler yemek keyfinizi daha da arttırırlar. Temizliği de oldukça pratiktir. Şöminenin dış cephesini dilediğiniz uygun malzemeden giydirebilirsiniz.

Hazır modelleri de tercih edebilir ve montaj için zaman kaybetmek zorunda kalmazsınız. Dilerseniz size özel bir şömine de tasarlatabilirsiniz. Şömine yapımında kullanılan tüm malzemeler kalitelidir. Şömine haznesi siperliği sayesinde kullanım güvenli olur.