Barbekü Şömine Modelleri - Yanar Şömine

Barbekü Şömine Modelleri

Barbekü Şömine Modelleri

Barbekü şömine modelleri her mekana, ihtiyaca ve kullanım amacına uygun çeşitliliktedir. Evinizde düzenleyeceğiniz mangal partilerinin yanı sıra, açık havada ve ferah bir ortamda ailenizle beraber hoş vakit geçirebileceğiniz alanlarda kullanıma uygun barbekü modelleri mevcuttur.

Barbekü şömine modelleri mekana, ihtiyaca ve kullanım amacına göre çeşitlilik gösterdiği gibi, modele göre fiyat farklılıkları da bulunur. Her ne kadar modeller birbiri arasında fiyat çeşitliliğine sahip olsa da, barbeküler bütçeyi sarsmayacak uygunlukta bir fiyat aralığına sahiptir.

Her bütçeye uygun ve kullanışlı barbekü şömine modelleri Yanar Şömine tarafından kaliteli ve barbeküye uygun malzemelerin kullanımı ile üretilir. Uzun ömürlü kullanım avantajına sahip modeller, internet sitemiz üzerinden hemen sipariş oluşturularak satın alınabilir.

Bahçe Barbekü Modelleri

Barbekü şömine modelleri arasında bahçelerde kullanıma uygun şık modeller bulunur. Bakır tekerlekli ve arabalı barbeküler bahçelerde kullanıma uygun modellerdir

Yanar Şömine garantisi ile internet sitemiz üzerinden satın alınabilecek barbekü şömine modelleri şu şekildedir;

  • Et mangal barbekü,
  • Bakır tekerlekli barbekü,
  • Arabalı barbekü,
  • Seyyar mangal,
  • Set üstü barbekü

Set üstü barbekü şömine modelleri bakır giyotin kaplı ve paslanmaz ızgaralıdır. Bakır tekerlekli barbekü, istenilen alana kolayca taşınabilecek tekerlekli bir yapıya sahiptir. Seyyar mangal, paslanmaz çelik ızgaralı yapısı ile özel küllük sistemi ile üretilmiştir.

Barbekü Şömine Fiyatları

Barbekü şömine modelleri birbiri arasında çeşitlilik gösterdiği gibi, modellere göre fiyatlarda farklılık gösterir.

450 TL ile 2500 TL arasında değişen barbekü şömine modelleri her alanda kullanıma uygun bir yapıya ve uzun ömürlü kullanım avantajına sahiptir.

450 TL ile 2500 TL arasında değişen barbeküler, firmamız tarafından piyasadaki en uygun fiyat politikası ile satışa sunulur. Uygun fiyat avantajına sahip modeller, kaliteli ve güvenli bir yapıya sahiptir.

Barbekü şömine modelleri ailenizle ve sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirebilmeniz için tasarlanan ve mangal partilerinize şık bir görünüm kazandırmayı amaçlayan bir gaye ile üretilmiştir. Eğer sizler de aileniz ile kaliteli bir mangal partisi planlıyorsanız, barbekü şömine kategorimizi inceleyerek siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.