Barbekü Şömine Ölçüleri - Yanar Şömine

Barbekü Şömine Ölçüleri

Barbekü Şömine Ölçüleri

Barbekü şömine ölçüleri kullanım alanına bağlı olarak model çeşitliliğine göre birbiri arasında ayrılır. Doğal taşlardan, kesme taş ve ateş tuğlalarından yapılan barbekü şömineler bahçelerde ve balkonlarda kullanıma uygundur.

Barbekü şömine ölçüleri 90 cm genişlik, 270-280 cm yükseklik, 70 cm derinlik, 60 cm geniş ve 50 cm derin iç hazne gibi çeşitli ölçülere sahip olabilir.

Özel yapım barbeküler yanı sıra, seyyar olarak taşınabilen, tekerlekli ve set üstü gibi farklı model şömineler de mevcuttur.

Tercih edeceğiniz model ve size uygun boyutlarda barbekü şömine ölçüleri ile farklı barbekü modelleri, internet sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde incelenebilir. Üretimini yaptığımız tüm ürünlerde son kalite malzemelerin kullanımına dikkat edilmektedir.

Barbekü Modelleri

Bahçelerde ve balkonlar gibi açık alanlarda kullanılabilen tuğla, doğal taş ve kesme taşlar ile yapılan barbekülerin yanı sıra, seyyar et mangal barbeküler gibi taşınabilir modeller de satın alınabilir. Farklı barbekü şömine ölçüleri ile satın alınabilecek diğer modeller şu şekilde listelenebilir;

  • Et mangal barbekü,
  • Set üstü barbeküler,
  • Bakır tekerlekli barbeküler,
  • Arabalı barbeküler,
  • Tekerlekli seyyar mangal modeller,

Set üstü barbekü şömine ölçüleri 650 cm x D45 cm x Y110 cm’dir. Bakır giyotin kaplı bir yapıya sahiptir.

Et mangal taşınabilir model barbekü şömine ölçüleri ise; G50cm x D40cm x Y15 cm olarak ön plana çıkar. Bu model, paslanmaz çelik ızgaraya ve özel bir küllük sistemine sahiptir.

Bahçe Barbekü Ölçüleri

Özel yapımlarda 270-280 cm yükseklik ve 70-80 cm derinlik gibi farklı barbekü şömine ölçüleri mevcuttur.

Tekerlekli seyyar mangal barbekü şömine ölçüleri ise; G60 cm x D40 cm x Y82 cm olarak ön plana çıkar. Bu model de paslanmaz çelik ızgara ve özel küllük sistemine sahiptir.

Her mekana uygun, kullanışlı ve kaliteli malzemeler ile üretilen uzun ömürlü barbekü modellerini, Yanar Şömine garantisi ile satın alabilmek için, firmamız ile istediğiniz zaman iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.