Barbekü Şömine - Yanar Şömine

Barbekü Şömine

Barbekü Şömine

Barbekü şömine modelleri, evde verilecek harika bir mangal partisinin baş rol oyuncularıdır. Son zamanlarda barbekü partileri oldukça popüler bir hale gelmiştir. Bu tarz partiler aynı zamanda aileleri yakınlaştıran ve aile dostları ile bir arada vakit geçirmeyi sağlayan eğlenceli aktivitelerdir.

Aileniz ile güzel vakit geçirmek ve dostlarınızı evinize davet ederek, onlarla özel anlar yaşamak istediğinizde, Yanar Şömine barbekü şömine modelleri sizin kurtarıcınız olacaktır.

Bakır tekerlekli, set üstü ve arabalı barbekü şömine modelleri, Yanar Şömine garantisi ile en kaliteli malzemelerden üretilir. Bunların yanı sıra, seyyar barbekü modellerini de tercih edilebilir. Bahçelerde, balkonlarda ve sağlıklı bir ortamın oluşabileceği her alanda, barbekü şömineler rahatlıklar kullanılabilir.

Barbekü Şömine Yapımı

Barbekü şömine yapımında mutlaka kaliteli ve şömine yapımına uygun malzemeler kullanılmalıdır. Isıya dayanıklı ve şömine mantığına uygun malzemelerin kullanılması hem güvenlik hem de sağlık açısından büyük önem taşır.

Size özel ve her alana uygun barbekü şömine modelleri Yanar Şömine tarafından imal edilmektedir. Barbekü şömine modelleri şu şekilde listelenebilir;

  • Set üstü barbekü,
  • Arabalı barbekü,
  • Bakır tekerlekli barbekü,
  • Seyyar barbekü,
  • Et mangal barbekü,

Listelenen barbekü şömine modelleri Yanar Şömine garantisi kapsamında kaliteli malzeme kullanımına dikkat edilerek imal edilmiştir.

Dilediğiniz alanda kullanabileceğiniz, oldukça güvenli ve kullanışlı barbeküler ile ailenizle, sevdiklerinizle ve dostlarınızla güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Barbekü Şömine Fiyatları

Barbekü şömine fiyatları set üstü, arabalı, bakır tekerlekli, seyyar mangal gibi çeşitlere göre farklılık gösterir. Bakır tekerlekli barbeküler 1.800-2.100 TL arası olurken, arabalı barbeküler ise 2.400-2.600 TL arası değişiklik gösterir.

Firmamız Yanar Şömine tarafından üretilen kaliteli, güvenli ve uzun ömürlü kullanım özelliğine sahip son teknoloji barbekü şömine modelleri, internet sitemizin ilgili kategorisinden hızlı teslimat seçenekleri ile hemen sipariş verilebilir.

Dilediğiniz modelde ve kullanım alanınıza uygun çeşitli renk ve özellikle barbekü şömine modellerine tek bir tıklama ile hemen sahip olunabilir.