Beyaz Elektrikli Şömine - Yanar Şömine

Beyaz Elektrikli Şömine

Beyaz Elektrikli Şömine

Beyaz Elektrikli Şömine

Beyaz elektrikli şömine her büyüklükte ev ortamı için uygun olan birçok farklı boyuta sahiptir. Son yılların en popüler ısınma araçlarından biri olan elektrikli şömineler aynı zamanda dekoratif ürünlerdir. Elektrikli şöminelerin teknik özellikleri şu şekildedir:

  • Haznesi ısıya dayanıklı metalden üretilir.
  • Ön kısmında ısıya dayanıklı cam siperlik bulunur.
  • İç kısmında yapay odun dekoru vardır ve led ışıklar ile alev görüntüsü verilir.
  • Elektrikli şömineler ön kısmından sıcak hava üfleyerek ısı sağlarlar.

Uzaktan kumanda ile yönetilen elektrikli şömineleri kullanmak oldukça pratiktir. Açma kapama ve ısı derecesini tek tuşla uzaktan kumandadan ayarlayabilirsiniz. Alev görüntüsünün büyüklüğünü de yine uzaktan kumanda ile ayarlayarak kullanabilirsiniz.

Elektrikli Şömine Soba

Teknolojinin gelişmesiyle birçok farklı modelde elektrikli şömine çeşitleri ortaya çıkmıştır. Farklı boyutlara sahip oldukları için mutfak, yatak odası gibi alanlar için de kullanabilirsiniz. Beyaz elektrikli şömine evinizin dekoruna uyacak şekilde size özel tasarlanabilir ya da hazır modelleri tercih edebilirsiniz.

Uzaktan kumanda ile ısı derecesi kontrol edildiği için elektrik faturasına yüksek yansıması olmaz. Bazı modeller aynı zamanda fırınlı olur ve yemek pişirmek için de kullanılabilir.

Enerji tasarrufu sağlayan elektrikli şömineler kolay temizlenen ürünlerdir. Duman, koku ve is gibi problemler olmaz. Nemli bir bezle silmeniz yeterli olur. Şöminenizi istediğiniz zaman hızlı bir şekilde açıp kapatabilirsiniz. Kapandıktan sonra ısı bir süre daha korunur.

Elektrikli Şömine İç Ünite

Elektrikli şöminelerin haznesi ısıya dayanıklı kaliteli metalden üretilir. Dış cephesini dilediğiniz uygun malzeme ile kaplatabilirsiniz. Bacasız şömineler olduğu için apartman dairesine de uygundurlar.

Günümüzde odunlu şömineler hem büyük boyutlu hem de bacalı olduğu için her eve uygun değildir. Elektrikli şömineler sayesinde bu problem ortadan kalkar. Odanızın büyüklüğüne uygun boyutta elektrikli şömineyi online olarak da sipariş edebilirsiniz.

Kurulum uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir ve hızlıdır. Kurulduktan sonra şöminenizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Elektrikli şömineler evinize modern ve şık bir hava kazandırırlar.