Beylikdüzü Şömine - Yanar Şömine

Beylikdüzü Şömine

Beylikdüzü Şömine

Beylikdüzü Şömine

Beylikdüzü Şömine her gün farklı modeller ile müşterilerini memnun etmeye gayret etmektedir. Şömineler, Türkiye'nin tüm illerinde başarısını kanıtlamıştır. Her şöminenin kendine ait bir sanat eseri olduğunu biliriz. Farklı ihtiyaçlar için farklı şömine modelleri sunmaya çalışıyoruz.

Eviniz İçin En Uygun Şömine Hangisidir?

Şömine, ortamın ısıtılması için kullanılan mimari bir unsurdur. Klasik şömine modellerinde yanan bacadan çıkan duman, düz bir baca sistemi ile doğrudan yayılır. Ancak bugün klasik şömine modelleri modern çağa adapte olmuş ve yeni fonksiyonlar kazanmıştır. Şömine kurulan odanın yeni tasarımları sayesinde, klasik modeller çok daha verimli hale gelmiştir. Odaların odak noktası olmaya yakışan farklı tasarımlara sahip birçok model vardır. Peki eviniz için en iyisi hangi model olabilir?

Köşe Şömineleri

Açısal anlamda odanın köşesine klasik şömine olarak kurulabilir. Bu şöminelerin sizi dekorasyon açısından zorlayacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Çünkü, bilinenin aksine, bu köşe şömine modelleri evin dekorasyonunu bozmaz. Yapmanız gereken şey şöminenizi odanızın odağına koymamaktır ve tüm koltukları şömineye çevirmemek gerekir. Sonuç olarak, bir köşe şöminesi modeli tercih ediyorsanız, evinizi dekore etmek için ideal yer şöminenizin odanızın köşesinde olmasıdır. Böylece daha zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

L Tipi Şömineler

L tipi şömineler genellikle ev dekorasyonunda idealdir. Modern bir ev dekorasyonunuz varsa ve eviniz için bir şömine yapmak istiyorsanız, seçiminizi L tipi yönünde yapabilirsiniz. Bu şömineler nedeniyle, cam kapaklar ve L biçimleri her açıdan modern bir görünüm ortaya çıkarır.

U Tipi Şömineler

Açık plan mekanlarınızı üç taraftan da mükemmel görünürlük sağlayan bu şömine modelleri ile dekore edebilirsiniz. Çünkü bu tür şömineler genellikle odaların uzun duvarlarının ortasına yerleştirilir. Şöminenizi oturma odası ile yemek odası arasına yerleştirerek kullanabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra, balkon ve teraslar için de tasarlanmıştır ve barbekü modellerinde de şömineler mevcuttur. Ayrıca bu modeller arasında doğal taştan yapılmış modeller de vardır. Ayrıca odanızı, balkonunuzu veya terasınızı dekore etmek için şık bir şömineye sahip olmak istiyorsanız; firmamızın sunduğu modelleri tanıyabilir ve şömine fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Şömine Çeşitleri

Şöminelerde açık sistem: Tuğla veya taştan yapılmışlardır. Isıtma fonksiyonu neredeyse yoktur.

Şöminelerde kapalı sistem: Dökme demir veya sacdan yapılmışlardır. Tüm odayı ısıtma kapasitesi vardır.

Elektrik sistemli şömineler: Doğalgaz olarak veya sadece elektrik yardımı ile yakılabilirler. Isıtma kapasitesi 2 ila 4 kW arasında değişmektedir.

Yanar Şömine Olarak 1986'dan bu yana Beylikdüzü Şömine alanında hizmet vermekteyiz. Kaliteli ürün ve uygun fiyatlandırma ilkesini benimseyerek siz değerli müşterilerimize şömine alanında hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi Almak İçin ;

Telefon : 0(212) 852 16 33 / 0(212) 884 13 49

E-Mail : [email protected]