Bolu Şömine - Yanar Şömine

Bolu Şömine

Bolu Şömine

Bolu şömine modelleri hem iç mekan hem de dış mekanlarınız için uygun olan onlarca farklı tasarıma sahiptir. Ev içi ısınma ve dekorasyon ile dış mekan dekorasyonları şömineler ile güzelleşiyor.

Şömineler kendi başlarına da şık dekorlar yaratırken aksesuarları ile birlikte çok daha kullanışlı hale geliyor. Bolu şömine modelleri içerisinden istediğiniz tasarımı sipariş verirken aşağıdaki aksesuarları da ekleyerek şöminenizi tamamlayabilirsiniz:

  • Koruyucu siperlik
  • Maşa takımı
  • Kürek ve fırça
  • Odunluk

Şöminenizi temizlerken işinizi kolaylaştıracak olan aksesuarlar oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Bolu şömine siparişi vermek istediğinizde öncelikle evinizin dekorasyonuna en uygun modeli seçmelisiniz. Renk uyumu, şömine yapısı gibi özel tasarım modelleri inceleyebilirsiniz.

Şömine Camı

Koruyucu siperlik şömine yanarken ateşten gelebilecek kıvılcımlara karşı koruma sağlar. Cam siperlikler şöminenin görüntüsünü engellemedikleri için en çok tercih edilen modeldir. Bolu şömine cam siperlikleri ısıya karşı dayanıklı ve sağlam camdan yapılır.

Şöminenin kurulduğu alan eğer dar ve küçükse siperlik kullanımı daha güvenli olur ve şömineyi kullanmanızı kolay hale getirir. Bolu şömine aksesuarlarından biri olan maşa takımlarını sipariş ettiğinizde şömineyle birlikte gelir.

Maşa takımları paslanmaz çelikten üretilir ve uzun süre dayanıklıdır. Bolu şömine maşa ölçüleri şömine haznesine göre belirlenir. Eğer hazne küçükse daha küçük boyutlu masalar kullanışlı olur. Tüm aksesuarlardan başka şöminenizin etrafına heykel, biblo gibi dekorasyonlar koyabilirsiniz.

Şömine Yakıtı

Şömine modeline göre farklı yakıt çeşitleri vardır. Bolu şömine modellerinden sipariş vermek istediğinizde kullanım alanına göre yakıt cinsini belirleyebilirsiniz. Eğer bacalı bir ortama kurulacaksa odun şöminelerini tercih edebilirsiniz.

Bacasız bir ortam olacaksa elektrikli ya da doğalgazlı şömineler tam size uygundur. Bolu şömine modellerinden elektrikli ya da doğalgazlı modeller tıpkı kalorifer petekleri gibi çalışır. Duman, is ve koku olmadığı için temizlikleri de oldukça kolaydır.

Şöminenizi yalnızca dekor amaçlı kullanmak istiyorsanız üç boyutlu şömineleri de tercih edebilirsiniz. Gerçek şömine görüntüsünün keyfini sürmek muhteşemdir.