Camlı Şömine Modelleri - Yanar Şömine

Camlı Şömine Modelleri

Camlı Şömine Modelleri

Her mekana uygun camlı şömine modelleri Yanar Şömine internet sitesi aracılığı ile sipariş verilebilir. Camlı şömineler, günümüzde en çok tercih edilen modelleri arasında yer alır.

Camlı şömine modelleri yüksek ısılara ve alevlere dayanıklı seramik cam ilaveleri ile üretilir. Isıya dayanıklı olmasının yanı sıra, oldukça güvenli ve şeffaf bir seyir olanağı sunar. Isı iletkenliği sayesinde, şömine ısısının eşit bir şekilde oda içerisine yayılmasını sağlar.

Isı iletkenliği ile ısıyı düzgün bir şekilde yaymasının yanı sıra camlı şömine modelleri oluşabilecek ateş sıçramalarının da önüne geçerek, güvenli bir ortam oluşturur. Görselliği bozmadan, seyrin en şeffaf şekilde yapılması sağlayan camlı şömineler, güvenlik zafiyetlerini sıfıra indirir.

Camlı Şömine Fiyatları

Camlı şömine modelleri Yanar Şömine tarafından en uygun fiyatlar ile müşterilere sunulur. Güvenliği en üst düzeye çıkaran camlı şömineler, bu sayede güvenli ve keyifli zamanların geçirilmesine olanak tanır.

Seramik cam özelliğine sahip olan camlı şömine modelleri yüksek sıcaklıklara karşı aşırı direnç gösterir. Camlı şömine fiyatları ise; tercih edilecek model ve özelliklere göre farklılık gösterir.

Camlı şöminelerin sağladığı avantajlar ve özellikler şu şekilde sıralanabilir;

  • Seramik cam ısıya karşı dayanıklıdır,
  • Maksimum koruma sağlar,
  • Ateş seyri güvenli ve keyiflidir,
  • İletkenliği sayesinde ısı, odaya rahat bir şekilde yayılır,
  • Sürekli kullanıma oluşan lekeler, çok kolay temizlenebilir,

Yanar Şömine olarak firmamız, camlı şömine modelleri kategorisinde en uygun fiyatlı ve en kaliteli malzemelerden üretilen modern şömine seçenekleri sunmaktadır.

Camlı Şömine Çeşitleri

Camlı şömine modelleri oldukça uygun ve kullanım kolaylığı sayesinde en çok tercih edilen şömine çeşitleridir. Tamamen kapanan ve şömine önüne tamamen kapatan seramik cam sayesinde, ateş sıçraması gibi tehlikeli durumların tamamen önüne geçer.

Şeffaf ve güvenli ateş seyrini sağlayan şömine modelleri, ısı iletkenliği sayesinde herhangi bir ısı kaybı olmaksızın, şömine ısısının oda içerisine yayılmasına olanak tanır.