Çatalca Şömine - Yanar Şömine

Çatalca Şömine

Çatalca Şömine

Çatalca Şömine

İstanbul’un yüzölçümü açısından değerlendirildiğinde en büyük ilçesi olan Çatalca kış aylarını sert geçirmektedir. Soğuk havanın etkisi ve ısınma ihtiyacı ilçe insanının en temel problemlerinden biri olabilmektedir. Bölgede birçok ısınma yöntemi kullanılıyor olsa da karşısında oturup hem içinizi hem bedeninizi ısıtan ve sağlıklı bir atmosfer sağlayan şömineler bölgede oldukça yaygın kullanılmaktadır. Çatalca şömine kullanımında, şöminelerin birçok çeşidini de bir arada bulundurmaktadır. Fakat odunla ısınma yöntemi tarih olacak bir şey değildir, o hazzı da tatmak sizi mutlu edecektir.

Bacasız Şömine

Şömineler kullanılmaya başlandığı ilk zamanlarda devasa bir baca ile hava akımının desteklenmesi gerekmekteydi. Fakat günümüzde teknolojinin gelişimi ve sunduğu kolaylıklar şömine üretimini ve kullanımını da etkiledi diyebiliriz. Bacasız şömine olur mu? diye sormayın, elbette oluyor. Artık şömine dendiğinde aklınıza ilk gelen şey yalnızca odun ve ateşler olmamalı. Elbette odunlu ve bacalı şömineler mevcut fakat Çatalca şömine ile ilgili yenilikleri artık daha rahat inceleyebilecek. Çünkü verdiğimiz hizmet ve şömine çeşitliliğimiz müşterilerimizin taleplerini karşılamak adına geniş bir skalada sunulmaktadır.

Tuğla Şömine Modelleri

Şöminenin olmazsa olmazlarından biridir, tuğla şömineler. Seçilen tuğlalar ile evinizin belirlediğiniz bir bölümüne döşeme yapılıp hem ısınmanızı hem karşısında rahatlamanızı sağlamak adına profesyonel bir işçilik sunmaktayız. Tuğla şömine modelleri de bizimle Çatalca’ya kolayca ulaşmaktadır. Ev içi dekorasyonda insan beyni sınırsız hayal üretebilmektedir. Zihninizde salonunuzun köşesine yerleştirdiğiniz o şömine artık hayal olmaktan çıkacak, çünkü bütçenize uygun bir şömine modelini size sunmaktan memnuniyet duyuyor olacağız.

Eski Şömine Modelleri

Toplumumuzda kentleşme çok büyük bir kesimi kapsadığından insanlar eski tip evleri ve eski tip dekorasyonları artık ancak filmlerde izleyebiliyorlar. Birçok evin döşenmesinde eskiye yönelmeden söz edebiliriz. Talepler doğrultusunda eski bir atmosfer yakalanması insanlara geçmişini anımsatıyor ve onlara iyi geliyor diyebiliriz. Eski evlerin salonlarında büyük, küçük şömineler olur ve odun yakarak karşısında ısınılırdı. Bunu birçok filmde görmüşsünüzdür. İşte biz de eski şömine modelleri konusunda tıpkı yeni nesil şömineler gibi teknik bilgi sahibiyiz ve çeşitliliğimizle hizmetinizdeyiz.

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

Telefon :  0(212) 852 16 33

E-posta : [email protected]