Dış Mekan Şömine - Yanar Şömine

Dış Mekan Şömine

Dış Mekan Şömine

Dış mekan şömine yaz mevsiminde bahçe toplanmaları ve etkinlikleri için en kullanışlı modellerdir. Şık tasarımlarıyla bahçe dekorasyonunuza güzellik katarlar. Her dış mekana uyum sağlayabilecek şekilde üretilen dış mekan şöminelerin diğer kullanım alanları şunlardır:

  • Otel
  • Restaurant
  • Avlu
  • Teras
  • Alışveriş Merkezi

En yeni model tasarımlar ile şömine kullanımına farklı bir boyut getirirler. Bahçe şömineleri duman veya koku yaymadıkları için çevreyi asla rahatsız etmezler. Yalnızca yaz mevsiminde değil dört mevsim için de kullanışlıdırlar. Kar tatiline gittiğinizde terasta ya da balkonda kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Dayanıklı malzemesi ile güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Havuz başı partileri için oldukça kullanışlı olan şömineler uygun fiyatlar ile incelenebilirler.

Dış Mekan Şömine Fiyatları

Dış mekanlar için özel olarak tasarlanmış şöminelerin fiyatları seçeceğiniz modele ve şöminenin boyutlarına göre değişiklik gösterir. Kullanımdan sonra temizlenmeleri pratiktir. Dış mekan şömine kullanımı sırasında elektrik kullanmanız gerekmez. Tamamen kendi imkanlarıyla yanar ve ekonomiktir.

Kolay bir şekilde yanar ve ateşi uzun süre yanmaya devam eder. Boyutları bakımından kolay taşınabilir olan modeller yer değiştirilebilir. Dekoratif amaçlarla yanmadan da kullanılabilir ve dekorasyon için bütünleyici olur.

Şömine almaya gittiğinizde nasıl bir model ve kullanım istediğinizi anlatırsınız ve sizin için en uygun model teklifleri sunulur. Dilerseniz web sitesine giriş yaparak tüm modelleri inceleyebilir ve online olarak sipariş verebilirsiniz.

Dış Mekan Şömine Modelleri

Dış mekanda kullanabileceğiniz şömineler bacalı, kare, dikdörtgen, yuvarlak olmak üzere 4 ayrı modele sahiptir. Elektrik ile çalışan ya da elektriksiz kullanabileceğiniz modeller de vardır. Elektriksiz çalıştırılan şömineler için özel yanıcı sıvılar ya da kokusuz odunlar kullanılabilir.

Her bir model özel tasarımdır. Elektrikli modelleri uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Yanış ayarını kendiniz ayarlayabildiğinizden faturanız üzerinde kontrolünüz olur. Dilerseniz kısık mod dilerseniz yüksek mod seçenekleriyle çalıştırabilirsiniz.

Şömine modelleri garantilidir ve adresinize teslim edildiği anda garanti süreniz başlamış olur. Garanti süresi içerisinde bir arıza yaşanırsa ücretsiz olarak tamir edilir.