Doğalgazlı Şömine Evi Isıtır Mı - Yanar Şömine

Doğalgazlı Şömine Evi Isıtır Mı

Doğalgazlı Şömine Evi Isıtır Mı

Doğalgazlı Şömine Evi Isıtır Mı

Doğalgazlı şömine evi ısıtır mı sorusu odunlu şömine modellerini kullanmak zor gelen kişilerce merak edilir. Teknolojinin gelişmesiyle şömine modelleri de ihtiyaca göre yenilenmiştir.

Doğalgazlı şömineler bacasız çalışırlar ve yakıt olarak doğal gaz ile LPG kullanılabilir. Zamanla birçok farklı şömine modeli doğalgazlı şöminelere kazandırılmıştır:

  • Kare doğalgazlı şömineler
  • Lineer doğalgazlı şömineler
  • L tipi doğalgazlı şömineler
  • Çift taraflı doğalgazlı şömineler
  • U tipi doğalgazlı şömineler

Müşterinin isteğine göre hazneler kapalı ya da açık modeller olarak kullanılabilir. Ev içi gibi alanlarda kapalı hazne kullanımı olması gerekir. Doğalgazla çalışan şömineler bacasız olduğu için duman yapmaz ve is gibi temizlik problemi oluşturmazlar.

Doğalgazlı Şömine Fiyatları

Doğalgazlı şöminelerin en büyük avantajlarından biri uzaktan kumanda ile tek seferde açılıp kapanabilmesidir. Led ışıklar sayesinde alev dekorları vardır ve dilerseniz alevlerin boyutunu da kumanda ile ayarlayabilirsiniz. Doğalgazlı şömine evi ısıtır mı konusunda şömine kurulduğu alana göre uygun ölçüdeyse ısıdan verim alınır.

Isıdan verim alabilmeniz için odanıza göre uygun boyutta şömine satın almanız gerekir. Doğalgazlı şöminelerin temizliği oldukça pratik ve kolaydır. Uzun yıllar kullanılabilir ve taşınabilir boyutta olan modelleri de mevcuttur.

Şık tasarımları ile doğalgazlı şömineler evinizin dekoruna uygun olarak seçtiğinizde tamamlayıcı olurlar. Güvenle ısınabileceğiniz modeller oldukları için çocuklu evlerde de kullanılabilirler. Zevkinize göre dış cephe kaplama yaptırabilirsiniz.

Doğalgazlı Şömine Fiyatları İstanbul

Doğalgazlı şömine kullandığınızda uzaktan kumanda ile kontrol edebildiğiniz için odun taşımak gibi işler yapmanız gerekmez. Odun depolamak zorunda kalmayacağınız için kullanımı da daha pratiktir.

Hazneler sağlam çelik metallerden yapılır ve ısı odaları ile evinizin içerisinde her zaman uygun bir miktar ısı olmaya devam eder. Şömineler artık müstakil evlerden apartman dairelerine kadar her alanda kullanılabilen ısınma araçlarıdır.

Şömine modelleri doğa dostudur ve çalışırken hiçbir kimyasal üretmezler. İstediğiniz modeli seçerek evinizde değişiklik yaratabilir ve sevdiklerinizle birlikte güzel vakitler geçirebilirsiniz.