Doğalgazlı Şömine Modelleri - Yanar Şömine

Doğalgazlı Şömine Modelleri

Doğalgazlı Şömine Modelleri

Doğalgazlı Şömine Modelleri

Doğalgaz ülkemizin dört bir yanında yaygın olarak kullanılmaya başladığından bugüne en çok kullanılan ısıtma yöntemlerinden biri haline gelmiştir. Doğaya karşı duyarlı olmanın da gereği olarak kömürle ısınmanın günbegün azalması sürdürülebilirlik açısından önem arz etmektedir. Fakat bazı insanlar eski alışkanlıklarından vazgeçmek konusunda sıkıntılar yaşayabilmektedir. Vintage ev dizaynı da günden güne yaygınlaşıyorken eski evlerin vazgeçilmezlerinden olan şöminelerin ev dizaynında kullanılması kaçınılmaz olmaktadır. Odunlu, elektrikli ve birçok çeşidi bulunan şöminelerin daha modern ve kullanışlı olanları da doğalgazlı şöminelerdir. Doğalgazlı şömine modelleri de çeşitlilik gösterme ve her ev için uygun bir model bulunabilmektedir.

Doğalgazlı Şömine Fiyatları

Doğalgazın diğer yakıtlara göre çevre dostu olmasının yanı sıra daha ekonomik olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. Toplumun genelinde kabul gören “doğalgaz çok pahalı” düşüncesi büyük bir yanılgıdır. Kömür, elektrik vb. fiyatları incelendiğinde doğalgazın hem ocak, hem su ısıtma, hem de ısınma olarak çok çeşitlilikte kullanıldığı da düşündüğünde ekonomik olduğu anlaşılacaktır. Petek değil de daha farklı ve nostaljik bir ısınma yöntemi kullanmak isteyenler için bir seçenek de doğalgazlı şöminelerdir. Doğalgazlı şömine fiyatları da modeline göre değişiklik göstermektedir. Fiyat ve kalite konusunda geniş bir segmentte değerlendirme fırsatınız olacaktır.

Doğalgazlı Evde Şömine

Evinizde doğalgaz hattı var fakat bunu yalnızca ısıtma olarak kullanmak istiyor olabilirsiniz. Kombi olmadan da ısınmak için doğalgazlı evde şömine modellerini incelemeniz sizin için bir alternatif yaratacaktır. Doğalgazın şömineye ulaştırılması ve elektrik bu noktada yeterli olacaktır. Biz de doğalgazlı şömine modelleri konusunda çeşitliliğimiz ve kalitemizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı önemsiyoruz.

Doğalgazlı Şömine Özellikleri

Doğalgazlı şömineler evinizin istediğini bir köşesine ya da köşelerine yerleştirilebilmektedir. Duvar içine gömme şeklinde modelleri olduğu gibi direkt köşenize bir yıkım olmadan yerleştirebileceğiniz modelleri de bulunmaktadır. Doğalgazlı şömine özellikleri bununla sınırlı değildir elbette. Kalorifer peteklerine göre çok daha geniş bir alanı daha etkin ısıtmaktadırlar. Kombi taktırmanıza gerek kalmadan kullanabilirsiniz, su ısıtma haricinde diğer ihtiyaçlarınızı kombisiz çözmenizi sağlayıp bütçenizi de düşünmenizi sağlayacaktır. Ayrıca çok şık gözükmektedir ve evinizde nostaljik bir köşe yaratmanıza olacak sağlayacaktır.