Elektrikli Şömine Boyut ve Fiyatları - Yanar Şömine

Elektrikli Şömine Boyut ve Fiyatları

Elektrikli Şömine Boyut ve Fiyatları

Elektrikli şömine boyut ve fiyatları her zevke uygun seçenekler ile günümüzde en çok tercih edilen ısınma araçlarından biridir. Şömineler yüzyıl öncesine dayanan bir tarihe sahiptir. Teknoloji çağında ise şömineler de gelişmiş ve farklı seçeneklere sahip olmuştur.

Odunlu şömineleri kullanmak zahmetli ve zor olabilir. Her zaman odun temin etmek zorundasınızdır ve şömineyi kuracağınız oda da belirli bir büyüklüğe sahip olmalıdır. Yeni nesil elektrikli şömineler ise apartman daireleri için birebir ürünlerdir.

Dilediğiniz modelden seçerek elektrikli şömine siparişi verebilirsiniz. Elektrikli şömineler yüksek derece ısı verimi sayesinde evinizi sıcacık yapar ve dilediğiniz zaman tek bir kumanda tuşuyla söndürebilirsiniz.

Elektrikli Şömine İçi

Elektrikli şömineler gerçek şömine görüntüsü verir. Elektrikli şömine boyut ve fiyatları her ortama uyum sağlayacak şekilde çeşitlidir. Küçük boyutlu elektrikli şöminelerden büyük boyutlu modellere kadar farklı seçenekler vardır. Bir elektrikli şöminenin görünüş özellikleri şu şekildedir:

  • Elektrikli şömine haznesi ısıya dayanıklı metalden yapılır.
  • Haznenin içerisinde yapay odun dekorları vardır.
  • Alev görüntüsü led ışıklar sayesinde verilir.

Uzaktan kumanda ile alevlerin ne kadar yükseleceğini ayarlayabilirsiniz. Isı derecesi ayarlanabilir olduğundan dolayı faturanıza çok yüksek etki etmez. Elektrikli şöminelerin temizliği oldukça kolaydır.

Nemli bir bez yardımıyla elektrikli şömineyi kolayca silebilirsiniz. Gerçek şömine görüntüsü ile sevdiklerinizle birlikte huzurlu akşamlar geçirirsiniz. Isı verimi her zaman çoktur.

Elektrikli Şömine Isıtıcı

Elektrikli şöminelerin en büyük avantajlarından biri bacasız olmalarıdır. Duman ve is çıkarmazlar ve koku yaymazlar. Elektrik düğmesinden kolayca çalıştırabilir ya da kapatabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesiyle elektrikli şöminelerin farklı tasarımları ortaya çıkmıştır. Retro bir tarzınız varsa ya da klasik bir şömine istiyorsanız farklı modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Kış ayları için uygun ısıtma verimi vardır ve 2KW oranına kadar ısı sağlar. Elektrikli şömineler apartman daireleri için ideal ürünlerdir. Ev dekorasyonunuza uyumlu olacak şekilde model seçebilirsiniz. Model seçtikten sonra kurmak istediğiniz alanın ölçülerinde üretim başlar.