Elektrikli Şömine Çeşitleri - Yanar Şömine

Elektrikli Şömine Çeşitleri

Elektrikli Şömine Çeşitleri

Elektrikli Şömine Çeşitleri

Elektrikli şömine çeşitleri bacasız şöminelerdir ve apartman dairesi gibi küçük boyutlu evlerde de verimli bir şekilde kullanılabilirler. Gerçek şömine görünümlü olan elektrikli şöminelerin teknik özellikleri şunlardır:

  • Hazne yüksek ısıya dayanıklı metalden üretilir.
  • Dış cephesi dilediğiniz uygun malzeme ile giydirilebilir.
  • Hazne içerisinde yapay odun dekoru bulunur.
  • Led ışık ile oluşturulmuş alev dekorları vardır.

Uzaktan kumanda ile tek tuşla şömineyi açıp kapayabilirsiniz. Aynı zamanda uzaktan kumandayla ısı derecesini ve alevlerin boyutunu da ayarlayabilirsiniz. Isı derecesi ayarlanabilir olduğundan faturanız kontrolünüzde olur.

Elektrikli şöminelerin temizliği oldukça kolay ve pratiktir. Duman, is, koku olmadığı için yalnızca nemli bezle silmeniz temizlik için yeterli olur.

Elektrikli Şömine Fiyatları

Elektrikli şömineler farklı modellere sahip olduklarından dolayı fiyatlar da çeşitlidir. Bütçenize uygun modeli bulmakta zorlanmazsınız. Elektrikli şömine çeşitleri evinize modern ve şık bir hava katarlar.

Kurulum hızlı olur ve şöminenin yeri prize yakın olduğundan hiçbir sorun yaşamadan şöminenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Elektrikli şömineler ön kısımlarından sıcak hava üfleyerek ısınmayı sağlarlar.

Odun almak ve depolamak gibi problemler olmayacağından odunlu şöminelere göre elektrikli şöminelerin kullanmak için harcanılan maliyeti daha azdır. Farklı boy çeşitleri bulunur ve odanızın büyüklüğüne uygun olarak seçim yapabilirsiniz.

Odanızın büyüklüğüne uygun şömineyi seçmek önemlidir çünkü ısıdan tam verim almanız için doğru büyüklüğü seçmeniz gerekir. Elektrikli şömineler modern ısıtıcılardır.

Elektrikli Şömine Tv Ünitesi

Son yılların en popüler ürünlerinden biri de televizyon ünitesi şömineleridir. Gerçek şömine görüntüsü veren ve ısı sağlayan bu şömineler evinize farklı bir hava ve şıklık katarlar.

Hazır elektrikli şömine modellerinden de seçebilir ya da kendiniz için özel imalat yaptırabilirsiniz. Şömine almadan önce numune incelemesi yapabilir ya da tüm yorumları okuyabilirsiniz.

Elektrikli şömineler hem ısınma sağlarlar hem de dekorasyon amacıyla kullanılırlar. Misafirler salonunuza girdiğinde ilk dikkat çeken dekor şömineniz olur. Huzurlu ve sıcak akşamlar geçirerek günün yorgunluğunu şöminenizin önünde atabilirsiniz.