Elektrikli Şömine Fiyatları - Yanar Şömine

Elektrikli Şömine Fiyatları

Elektrikli Şömine Fiyatları

Elektrikli şömine ev dekorasyonunun merkez noktasıdır. Şömineler yüzyıllar boyunca ısınma veya dekorasyon olarak kullanılmaktadır. Elektrikli şömineler gündelik yaşam alanlarında (salon, yatak odası, çocuk odası, misafir odası) vb. yerlerde kullanılmaktadır. Otel, cafe, ofis gibi yerlerde günümüzde sıkça kullanılmaktadır. Elektrikli şömineler yeni ev dekorasyonlarında mimarlar genellikle elektrikli şömineler kullanılmaktadır.

Elektrikli şömineler genellikle ısınmak için kullanılmakta ve ev dekorasyonlarında kullanılmaktadır. Farklı çeşitli yakıtlardan yanan şöminelerin arasında en çok tutulanı ise elektrikli şömineler tutulmuştur. Baca, kül, iz, duman gibi gereksinimlere son veren elektrikli şömineler son dönemlerde baya tutulmuştur.

Evlerde baca sistemine gerek duymadan çalışan şömine çeşitleridir.

Elektrikli Şömine Modelleri

2 Boyutlu Elektrikli Şömineler

Elektrikli şömineler arasında yer alan 2 boyutlu elektrikli şömine keyfi yapmanızı sağlamaktadır. Müşterilerin istediği taktirde ısınma özelliği de eklenmektedir. 2 Boyutlu şöminelerin özellikleri bunlarla kalmayıp daha da devam etmektedir. Ses özelliği eklenebildiği gibi bluetooth özelliği de vardır. Bunların dışında uzaktan kumanda ile kontrol edebilmektesiniz.

3 Boyutlu Elektrikli Şömineler

Şömine başında keyif yaparken su buharı ve duman efekti veren 3 boyutlu şömineler ses efekti de verebilmektedir. Şömine başında dumanı izlerken aynı zamanda ise ses efektinden odun yanma sesini dinleyebilirsiniz. Şömine keyfinizi en üst düzeye taşımak istiyorsanız 3 boyutlu şömineler daha çok tutulmaktadır.

Elektrikli Şöminelerin Fiyatı Nedir?

Elektrikli şöminelerin fiyatları ürünün markasına modeline şekline göre değişiklik göstermektedir. Eğer ki sizde elektrikli şömine almaya karar verdiğinizde L tipi, köşe yada U tipi bir elektrikli şömine isterseniz bir şömineciden bilgi alabilmektesiniz.

Hangi Şömineyi Seçmeliyim?

Şömine almaya karar verdiyseniz alacağınızın şöminenin enine boyuna odayı ısıtma özelliğine bakmanız gerekebilir. Alacağınız şömine ses efektine alev efektine seçeneklerine bakarak uygun şömineyi seçebilmektesiniz.