Elektrikli Şömine Gaziantep - Yanar Şömine

Elektrikli Şömine Gaziantep

Elektrikli Şömine Gaziantep

Elektrikli şömine Gaziantep son yılların en popüler ürünlerinden biridir. Odunlu şömineler ağır ve büyük ürünler olduğu için büyük odalar için uygundur. Oysa apartman daireleri gibi evlerde artık büyük salonlar yok ve her ev bacalı değil.

Bacasız şömineler olan elektrikli şömineler birçok farklı boyuta sahip ve her ev ortamı için uygun ürünlerdir. Elektrikli şöminelerin kullanım alanlarından bazıları şunlardır:

  • Yatak odaları
  • Çocuk odaları
  • Hobi alanları
  • Çalışma alanları
  • Yemek alanları

Elektrikli şömineler gerçek şömine görünümüne sahiptir ama duman, is ve koku yapmazlar. Bu sebeple her ortama güvenli bir şekilde kurabilirsiniz. Açma kapama ve ısı derecesini uzaktan kumanda ile kolayca ayarlayabilirsiniz.

Elektrikli Şömine Fiyatları

Birçok farklı modele sahip olan elektrikli şömineler farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. En avantajlı özelliklerinden biri farklı boyutlara sahip olmasıdır. Elektrikli şömine Gaziantep siparişleriniz için evinize uygun olan modeli online olarak sipariş edebilirsiniz.

Isı dereceleri farklı olduğundan dolayı fiyatlar da modele göre belirlenir. Uzaktan kumanda ile dereceyi ayarlayabilirsiniz. Elektrikli şöminelerin ön kısmında yüksek ısıya dayanıklı cam siperlikler bulunur.

Cam malzeme kullanılması şöminenin görüntüsünün bozulmamasını sağlar. İçerisinde yapay odun dekoru ve led ışıklardan alev dekoru bulunur. Uzaktan kumandayla alev dekorunun da yüksekliğini ayarlayabilirsiniz.

Elektrikli şömine kullandığınızda şöminenin kontrolü tamamen sizde olur. Temizliği de oldukça kolaydır ve nemli bezle silmeniz yeterlidir.

Elektrikli Şömine Ölçüleri

Elektrikli şömineler farklı boyutlara sahiptir. Şömineyi kurmak istediğiniz odanın büyüklüğüne göre model seçebilirsiniz. Isı derecesi odanın büyüklüğüne göre yeterli ısıtacak şekilde olmalıdır.

Elektrikli şömine kurarken dikkat etmeniz gereken husus prize yakın bir yere konumlanmasıdır. Prize takarak çalıştırırsınız ve uzaktan kumandayla kontrol edersiniz.

Hazır elektrikli şömine modellerinden seçebilir ya da kendinize özel tasarım yaptırabilirsiniz. Şömine baca kurulumu istemediği için montajı oldukça hızlı ve pratik olur. Şömine montajını alanında uzman ustalar gerçekleştirir. Önce şöminenin haznesinin ısısı test edilir sonra dilerseniz dış giydirme yapılabilir.