Elektrikli Şömine İmalatçıları - Yanar Şömine

Elektrikli Şömine İmalatçıları

Elektrikli Şömine İmalatçıları

Elektrikli Şömine İmalatçıları

Elektrikli şömine imalatçıları arasında lider firma olan Yanar Şömine sitesinden dilediğiniz modelleri inceleyerek online sipariş verebilirsiniz.

Elektrikli şömineler son yıllarda oldukça fazla tercih edilen şömine modellerinden biridir. Odunla değil de elektrik ile çalıştıklarından kullanımları daha pratiktir. Isınma ya da dekorasyon amacıyla kullanılabilirler. Elektrikli şömine imalatçıları özel tasarım modeller ve son teknolojik ürünler ile ülkemizde oldukça gelişmiştir.

Isınma amaçlı kullanılan elektrikli şömineler uzaktan kumandayla kontrol edilirler. Yakma süresini ve derecesini ayarlayabildiğiniz için çok fazla elektrik harcamazlar. Elektrikli şömine imalatçıları aracılığıyla alacağınız ısı yalıtım malzemeleri ile de fatura miktarınızı daha da düşürebilirsiniz.

Isı yalıtımı sayesinde şömineyi daha az sürede çalıştırarak mekanın ısısını daha uzun süre koruyabilirsiniz.

Elektrikli Şömine Fiyatları

Elektrikli şöminelerin fiyatları seçeceğiniz modele ve uygulama yapacağınız alanın boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Elektrikli şömine imalatçıları modele göre fiyatlara ev sahipliği yapar.

Elektrikli şömine modelleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Köşe elektrikli şömine
  • Oyma elektrikli şömine
  • Üç boyutlu elektrikli şömine
  • Plazma elektrikli şömine

Elektrikli şömine imalatçıları en çok tercih edilen modelleriyle son teknolojik tasarımlar ortaya çıkarırlar. Modern şık tasarımlar ile isteğe göre ahşap gibi otantik tarz elektrikli şömineler de kullanılabilir.

Bacasız ortamlar için elektrikli şömine imalatçıları tarafından üretilen şömineler çok küçük boyutlar için bile uygun modellere sahiptir. Her boyutta elektrikli şömine üretimi yapılır.

Elektrikli Şömine Aksesuarları

Elektrikli şömineler çeşitli aksesuarlarla daha güvenli hale getirilebilirler. Elektrikli şömine imalatçıları bu aksesuarları da müşterilere sağlar. Şömine önü cam koruması, hazne, şömine etrafı için çeşitli süslemeler bu aksesuarlara örnektir.

Ayrıca ısı ve su yalıtımı için şöminenin etrafını yeterli malzeme ile kaplamak da şöminenin ömrünü uzatır.

Üç boyutlu şömineler sadece dekorasyon amacıyla kullanılırlar bu sebeple ekstra güvenlik tedbiri gerektirmezler. Kullanımı basittir ve ıslak bezle silinerek temizlenebilirler.

Elektrikli şömine imalatçıları tarafından üretilen elektrikli şömineler taşınma durumunda kolayca sökülebilir. Kurulumu pratik olduğundan ekstra imalat gerektirmez.