Elektrikli Şömine Modelleri - Yanar Şömine

Elektrikli Şömine Modelleri

Elektrikli Şömine Modelleri

Elektrikli Şömine Modelleri

Şömine ısıtıcılar sadece bulundukları yeri ısıtmaz, aynı zamanda ortama özel hava da ekler. Isıtma sırasında evinizin şık görüntüsünün tadını çıkarmak istiyorsanız, elektrikli şömine ısıtıcılar tam size göre. Şömine ısıtıcılar odun külü veya bacalarla uğraşmak istemeyen birçok kişi adına önem kazanmaya ve beğeni toplamaya devam etmektedir. Şömineyi elektrik prizine takarak, odun yakma gibi sorunları unutarak, bacadan çıkan dumanı ortadan kaldırabilir ve nostaljik havayı tadabilirsiniz.

Gerçek ateşli bir görünüm veren illüzyon sayesinde hoş ve romantik bir atmosfer yaratabilirsiniz. Şömine ısıtıcıları, son derece güvenli tasarımlara sahiptir. Ateş sıçraması sonucu oluşan zehirlenmelerden veya kıvılcımlardan kaynaklanan yangın gibi sorunların önüne rahatlıkla geçebilirsiniz.

Şömine Modelleri

Şömine ısıtıcıları boyutlarına ve özelliklerine göre değişmektedir. Büyük elektrikli şömine modelleri en çok beğenilen türlerden biridir ve küçük mini şömine seçenekleri de üretilmeye başlamıştır.

Daha fazla detay için www.yanarsomine.com.tr/blog-detay/somine-nasil-yapilir/41 bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Elektrikli şömine modelleri, işlevselliğinize dekoratif bir zenginlik katabilir. Bu şömine 50 cm yüksekliğe ve 18 cm derinliğe sahiptir. Ağırlığı 18,7 kg'dır. Renk siyah ve 1800 watt gücündedir. Camlı elektrikli şömine modeli, uzaktan kumanda kullanılarak kontrol edilebilir. İki ısıtma aşamasına ek olarak, bir alev etkisi de dahil edilmiştir.

Mini elektrikli şömine, ısınmanıza yardımcı olacak, kullanımı kolay ve taşıması kolay bir ürün olarak bilinmektedir. Özellikle yatak odasında veya bireysel ısıtma için kullanılabilir. Adından da anlaşılacağı gibi, mini elektrikli şömineler kategorisine aittir. 46.5 cm yüksekliğe, 28 cm genişliğe ve 12 cm derinliğe sahiptir. Ağırlık sadece 9 kg. Küçük yapısına rağmen, 1900 W güce sahip ve rengi siyahtır.

Elektrikli Şömine Ve Model Fiyatları

Elektrikli şömine modelleri kolay ve pratiktir. Zamanlayıcı ve termostat işlevleri, son derece güvenli ve güvenilir modeller kullanılarak etkinleştirilebilir. Bu şömineler, herhangi bir ortamda şöminenin keyfini çıkarmanızı, herhangi bir alana uygun geniş bir model yelpazesini, uzaktan kumandayı kullanarak kontrol kolaylığı, sağlar. Elektrikli şömineler fiyatları, ısınma için değil, görsel amaçlar için kullanmak isteyen herkesin bütçesine uygundur. Hem modern, hem klasik, hem de retro modellerde, dekorasyon tarzınıza uyan her yere göre elektrikli şömineler için alternatifler bulabilirsiniz.