Elektrikli Şömine Nedir? Özellikleri Nedir? - Yanar Şömine

Elektrikli Şömine Nedir? Özellikleri Nedir?

Elektrikli Şömine Nedir? Özellikleri Nedir?

Elektrikli Şömine Nedir? Özellikleri Nedir?

Şömine her zaman ısınma amacıyla kullanılmaya başlansa da son zamanlarda son yıllarda dekorasyon olarak görebilmekteyiz. Televizyonunuzu izlerken şömineden çıkan alev ve odunun çıtırdama sesiyle beraber kahvenizi yudumlamak neredeyse herkesin hayalidir. Elektrikli şömineler elektrik enerjisiyle çalışan şömine çeşitlerdir. Baca sistemine gerek duymayan hatta duman, is, kül vb. gibi sorunların ortadan kalmasına direk katkıda bulunur. Yine her tarzıyla ev dekorasyonuna uyum sağlayan bu elektrikli şömineler ankastre olanlarının yanında bağımsız olanları da mevcut olabilir. Evlerinizde baca sistemine ihtiyaç duymadan şömine keyfi yapmanızı sunmakta olan elektrikli şöminelerin modeller; L tipi U tipi gibi seçenekler mevcut olabilmektedir.

Elektrikli Şömine Modelleri Nelerdir?

2 Boyutlu Elektrikli Şömineler

Elektrikli şömineler arasında yer almakta olan bu ürün alev efektleri ile derinlik hissi oluşturarak keyif yapma imkanları sunmaktadır. Kullanıcılar istediği zaman bu şöminelere ısınma özelliği de eklenmektedir. Şöminenizin karşısına geçtiğinizde ısınmak istiyorsanız ısıtma özelliği taktırabilirsiniz.

2 boyutlu elektrikli şöminelerin özellikleri bunlarla da sınırlı kalmayıp ses efekti ve bluetooth özelliği de eklenebilmektedir. Ariyetten uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir.

3 Boyutlu Elektrikli Şömineler

Elektrikli şöminenizi klasik şömine modellerine daha yakın görmek istemekteyseniz seçiminizi o zaman 3 boyutlu elektrikli şömineden kullanmalısınız. Nedeni ise bu elektrikli şömine modelinde su dumanı ile buhar efekti verilmektedir. Ariyetten izlerken de odunun yanma sesini duymaktasınız. Tam anlamıyla şömine keyfi yapmaya sağlayan bu şöminenin tek dezavantajı ısıtma özelliğinin bulunmamasıdır. Fakat ev dekorasyonu için muhteşem bir ürün satın almış olacaksınız.

Elektrikli Şömine Fiyatları Ne Kadar?

Elektrikli şöminelerin fiyatları; Alacağınız ürünün markasına modeline göre değişiklik göstermektedir. Eğer ki elektrikli şöminelerden L tipi veya U tipi satın almak istiyorsanız bir şömineciden yardım alabilmektesiniz.