Elektrikli Şömine Samsun - Yanar Şömine

Elektrikli Şömine Samsun

Elektrikli Şömine Samsun

Elektrikli Şömine Samsun

Elektrikli şömine Samsun için sipariş vermek istediğinizde bütçenize uygun modeli seçmeniz yeterlidir. Elektrikli şömineler bir priz ile çalışır ve uzaktan kumandayla kontrol edebilirsiniz. Elektrikli şöminelerin odunlu şöminelere göre avantajları şunlardır:

  • Yalnızca elektrikle çalışırlar ve odun almak, depolamak gibi masraflar olmaz.
  • Duman, is, koku yapmazlar.
  • Temizliği kolaydır.
  • Bacasız evler için kullanılırlar.

Şömineler günümüze çok eski zamanlardan gelmiş ısınma araçlarıdır ve teknoloji geliştikçe elektrikli şömineler de odunlu şömineler kadar model olarak çeşitlenmiştir.

Evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak her modeli kolay bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Hazır şömine modellerinden seçebilir ya da kendiniz için özel tasarım yaptırabilirsiniz. Şömineler evinizin en dikkat çekici ögesi olurlar.

Elektrikli Şömine Ölçüleri

Elektrikli şömineler kurmak istediğiniz odanın ölçüsüne uygun olarak seçilmelidir. Odanın metrekaresine göre şömine seçmek doğru şekilde ısınmanızı sağlar. Isı derecesi ayarlanabilir olduğundan hava durumuna göre ayarlanabilir. Elektrikli şömine Samsun ve tüm ülke geneline sipariş verilebilir.

Lüks görünüme sahip olan elektrikli şömineler evinize zenginlik katarlar. Hem geleneksel hem de modern tarzlara uyum sağlayabilirler. Ölçü odanıza göre ayarlanır ve bu sebeple montajı da hızlı olur.

Montaj sırasında çok fazla atık madde oluşmaz ve kurulduğu gün verimli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Odunlu şömineler ile kıyasladığımızda elektrikli şöminelerin daha ekonomik olduğunu görürüz. Günümüzde doğalgaz gittikçe pahalılaştığı için bir seçenek de elektrikli şöminelerdir.

Elektrikli Şömine Koçtaş

Tarzınıza uygun elektrikli şömine modelini online olarak sipariş verebilirsiniz. Ürün kurulumunu uzman kişiler gerçekleştirir. Hazne kurulduktan sonra ısı test edilir ve kullanım talimatları ile kullandığınızda hiçbir problem yaşamadan uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Elektrikli şömineler kaliteli ve sağlam malzemeden üretilir. De montajı kolay olduğu için sökülüp başka bir odaya kolayca taşınabilir. Derinlik sunan ve alev efekti ile gerçek şömine görüntüsü veren hazneler tüm akşamlarınızı daha keyifli bir hale getirir. Seçtiğiniz modele göre ses efekti olan modelleri de seçebilirsiniz.