Etiler Şömine - Yanar Şömine

Etiler Şömine

Etiler Şömine

Etiler Şömine

Şömine, ilk başlarda ısıtma ihtiyacı nedeniyle doğmuş ve şimdi ev dekorasyonunun merkezi olan çok işlevli bir üründür. Özellikle soğuk kış günlerinde ısınmamıza izin veren bu ürünler, dekoratif görünümleri nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak, şömine, duman ve külün klasik modellerinde katı yakıtların kullanılması, evlerin temizliğinde sorunlara neden olabilir. Bu sorunu önlemek ve eviniz için şık bir şömine satın almak istiyorsanız, elektrikli şömine modellerinden birini seçebilirsiniz. Peki neden elektrikli şömineleri tercih etmelisiniz? Bu şöminelerin avantajları nelerdir?

Elektrikli Şöminelerin Avantajları

Elektrikli şöminelerde bacalara gerek yoktur ve herhangi bir odada kolayca uygulanabilirler. Elektrikli şöminelerin en önemli avantajlarından biri, kurulum için bacalara gerek olmamasıdır. Böylece hemen hemen her alana uygulanabilirler. Klasik şömine modelleri baca gerektirir. Ek olarak, her bölge baca tesisatı için uygun olmayabilir. Yine, şömine için, alan ve derinlik için gerekli koşullar yerine getirilmelidir. Bu anlamda alternatif şömine modelleri gerekebilir.

Klasik şömine modellerine alternatif olarak, elektrikli şömine modelleri göz önünde bulundurulmalıdır. Evinize uyan bir modeli, çok küçük hacimlerde bile seçenekler sunan bu şömine modellerinden satın alabilirsiniz.

Kullanımı Kolay Ve Pratik Şömine

Elektrikli şömine modellerine birçok model eklenebilir. Zamanlayıcıyı ve termostat fonksiyonlarını çalıştırabilen modeller çok güvenlidir. Şömineler, istenen herhangi bir ortamda şöminenin keyfini çıkarmanızı sağlar. Bu özelliklerden biri, uzaktan kontrol edilebilmeleridir. Böylece çok pratik bir şekilde kullanılabilen elektrikli ve cam şömineler farklı tarzlara hitap edere. Bu şömineler içinde retro, klasik ve modern modeller de mevcuttur.

2 Boyutlu Elektrikli Şömineler

Elektrikli şömineler arasında yer alan bu ürün, alev efekti ile derinlik hissi yaratma ve şöminenin keyfini çıkarma fırsatı sunar. İstenirse, bu fonksiyonlara ısıtma da eklenebilir. Genel olarak, elektrikli şöminelerde ısıtma tercih edilmese de şömineden geçerken aynı anda ısınmak istiyorsanız ısıtma da ekleyebilirsiniz.

3 Boyutlu Elektrikli Şömineler

Elektrikli model şömine alırken bir taraftan da klasik modele yakın ürün görmek istiyorsanız, tercihlerinizi 3B olarak yapabilirsiniz. Çünkü bu elektrikli şöminenin modeli su dumanı ve buhar etkisi yaratır ve aynı zamanda şömineyi izleyen çıtır bir ses de çıkarır. Şöminenin tam anlamıyla keyfini çıkarmanıza olanak veren bu ürünlerin tek dezavantajı, bir ısıtma fonksiyonunun olmaması olabilir.

Yanar Şömine Olarak 1986'dan bu yana Etiler Şömine alanında hizmet vermekteyiz. Kaliteli ürün ve uygun fiyatlandırma ilkesini benimseyerek siz değerli müşterilerimize şömine alanında hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi Almak İçin ;

Telefon : 0(212) 852 16 33 / 0(212) 884 13 49

E-Mail : [email protected]