Eyüp Şömine - Yanar Şömine

Eyüp Şömine

Eyüp Şömine

Asıl amacı ısıtmak olan şömineler, aynı zaman ruhunuza hitap eden romantik bir nesnedir. Ayrıca odun ateşiyle pişirilmek istenen yemekler için de hizmet veren şömine, günümüz teknolojik imkanlarıyla birçok şekilde dekore edilmeye başlandı. Şömineler sadece evlerde kullanılmanın ötesine geçti. Şömineler, bahçelerde, balkonlarda ve yapay olarak üretimin de başlamasıyla evin her köşesinde rahatlıkla kullanılmaya başlandı. Şık tasarımlarıyla ve benzersiz yapılardaki şömineleri takip etmek isteyen herkes için Eyüp Şömine hizmetinizde.

Balkon Şömine

Balkon Şömine, serin akşamlarda, soğuk günlerde balkon keyfi yapmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alan şömine tipi olarak karşımıza çıkar. Hem mekanları ısıtmak hem de bazı yemekleri pişirebilmek için kullanılan, baca bağlantısı ile kurulan balkon şömineler açık havalarda keyif yapmak için idealdir. Hem de serin havalar keyfinizi kaçıramayacağı için uzun sürelerle aileniz ve dostlarınızla eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olur.

Balkonda yapılan şömineler için dikkat edilmesi gereken birkaç husus vardır. Dumanın dışarıya doğru aktarılması şart. Şöminenin çevresinde yanıcı maddeler olmamalı. Bu sebeple yerinin çok iyi seçilmesi lazım. Yakıtın iyi yanması ve ısıyı mekâna uygun şekillerde yayması da gerekir. Ayrıca doğa kanunları ve binanın fiziki koşulları da dikkate alınarak şömineler inşa edilmelidir.

Balkon şömineleri şık ve kullanışlı tasarlanabilir. Ayrıca bu şömineler, ızgara, mangal, barbekü yapmaya olanak sağlayacak şekillerde de inşa edilebilir. Eyüp Şömine.

Yapay Şömine

Odun, emek, baca gerektirmeden oluşturulmuş şömineler de mevcuttur. Bu tarz şömineler Yapay Şömine olarak adlandırılır. Bu şömineler elektrik sistemiyle çalışır. İçlerinde odun efekti verilen ledler mevcuttur. Camı ısıya dayanıklı olarak kullanılmaktadır. Yapay şömineler bacasız oldukları için evinizin herhangi bir duvarına monte ettirebilirsiniz. Sadece priz olması yeterli olacaktır. Bu tarz şömineler bulundukları odayı ısıtırlar ve kullanım maliyetleri odunlu şöminelere oranla daha ekonomiktir.

Ucuz Şömine Fiyatları

Şömineler kullanılan malzemeler, tasarım, ebat ve kullanıldıkları yerler, inşası için kullanılan her türlü malzeme açısından fiyatta farklılıklar yaratabilir. Ancak Eyüp Şömine, sizlere en Ucuz Şömine Fiyatları ile en iyi tasarlanmış şömine hizmeti sunmaktadır. Detaylar ve üstün hizmetlerimizden faydalanmak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.