Fatih Şömine - Yanar Şömine

Fatih Şömine

Fatih Şömine

Fatih Şömine

Şömineler, bulunduğunuz ortamları ısıtmak adına içinde genelde odun veya kömürle ateş yakılan bina içi mimari öğelerden biridir.  Dağ evlerinde, apartmanlarda, kafelerde, evlerin avlularında kullanılan şömineler popülerliğini kaybetmeden günümüzde kullanılmaya devam etmektedir. Klasik, modern, rustik, oyma gibi çeşit çeşit şömine modelleri üretilmektedir.  Bina mimarisinin en önemli parçalarından kabul edilen şöminelere ilgi gün geçtikçe artmaktadır.  Modern ev dekorasyon araçlarından olan şömineler, ortama kattığı şık görüntüsünün yanında ortamınıza içtenlik katmaktadır. Şömine yaptırmak istediğiniz mekânın uygunluğuna karar verdikten sonra yani bacada veya yaptırmak istediğiniz yerde herhangi bir problem, yangın çıkma riski gibi durumların olmayacağını tespit ettikten sonra bize ulaşabilirsiniz.     Evinize veya iş yerinize şık bir görünüm kazandırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Fatih Şömine olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Eski Şömine Modelleri

 Şöminenin insanlığının var olduğundan beri kullanıldığı bilinmektedir. İnsanlar uzun yıllar şömineleri yemek yapmak, ısınmak için kullanmışlardır. Halen aynı işlevini sürdürmeye devam eden şömineler artık evlerin mimarisinin bir parçası haline gelmiştir. En eski şömine modelleri genelde taş şöminelerden oluşur. Nostaljik görüntüsüyle mekanlarınıza şıklık katan bu şöminelerin sahibi olmak istiyorsanız bu alanda uzmanlaşmış kişilerden yardım almalısınız. Tecrübeli ekibimizle kaliteli ürünlerle Fatih Şömine olarak istediğiniz şömineyi istediğiniz mekâna tasarlayabiliriz.

Taş Şömine

Taş Şömine eski zamanlardan günümüze, klasik şekilde odun yakılan ısınmak ve yemek yapmak için kullanılan şöminedir. Taş şömineler tuğladan veya şömine kullanımına uygun sağlam taşlardan yapılır. Ayrıca bu şömineler eklenen şömine aksesuarlarıyla beraber evlere ve iş yerlerine modern bir görünüm kazandırmaktadır. Taş şömine başında ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirmek size eski zamanlardan kalma hisleri geri verecektir.  Mutfaklarınıza, bahçelerinize veya balkonlarına yapılan taş şöminelerle ise odun ateşinde lezzetli yemekler pişirebilirsiniz. Fatih Şömine farkıyla kaliteli malzemelerle taş şömine sahibi olmak isterseniz yanınızdayız.

Ucuz Şömine Fiyatları

Fatih Şömine olarak profesyonel ekibimizle ve kaliteli hizmet anlayışımızla bütçenize uygun ucuz şömine fiyatları ile yanınızdayız.  Sizde evinizin veya iş yerinizin dekorunda şömineyle farklılık yaratmak isterseniz web sitemizden bize ulaşabilirsiniz. Paylaşılan iletişim bilgilerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.