Fırınlı Şömine Soba - Yanar Şömine

Fırınlı Şömine Soba

Fırınlı Şömine Soba

Fırınlı şömine soba eski zamanlarda şehirden uzak kırsal alanlarda kullanılan bir üründü fakat artık modern tasarımları ile şehir hayatında da sıkça karşımıza çıkmakta. Bacalı sistem ile çalışan şömine sobalar paslanmaz metal borular sayesinde evimizde bulunan baca sistemine bağlanırlar.

Bu tarz sobalara kuzine soba da denir. Odunla çalıştığı için daha ekonomik olurlar ve uzun süre yüksek ısıda yanabilme özelliğine sahiptirler. Fırınlı şömine soba yalnızca evlerde değil iş yerlerinde de kullanılabilir. Hem ısınma amaçlı hem de yiyeceklerimizi ısıtmak ve pişirmek için kullanırız.

Böylece tek bir ürünle hem ısınma hem de yemek pişirme ihtiyacınızı elde etmiş olursunuz. Fırınlı şömine soba gazdan tasarruf etmenizi sağlar.

Şömine Soba Modelleri

Şömine sobalarının farklı tasarımlara sahip pek çok modeli vardır. Siyah, beyaz, kırmızı, metal rengi gibi renk seçenekleri ile de geniş bir model portföyüne sahiptir. Fırınlı şömine soba bağımsız duran ürünlerdir ve farklı boyutlarda üretilirler. Modelleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Bronpi şömine soba
  • Dal Zotto şömine soba
  • La Nordica şömine soba

Bronpi modeller yemek pişirmek için de kullanılırlar ve küçük boyutlu üretilirler. Dal Zotto modelleri çekmecelidir ve ısınma amaçlı da kullanılırlar. Fırınlı şömine soba modellerinin en büyüğü La Nordica modellerdir. Büyük alanlarda yemek pişirmek için de kullanılırlar.

Fırınlı şömine soba modernizm ve gelenekselliğin birleşimi olan ürünlerdir.

Şömine Soba Fiyatları

Farklı model ve boyutlara sahip olan fırınlı şömine soba her bütçeye uygun olacak şekilde çeşitli fiyat aralığına sahiptir. Küçük modeller evler için daha uygundur. Bir kez aldığınızda uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Korunaklı ve sağlam yapısı ile hem evinizi ısıtır hem yemeğinizi sağlıklı bir şekilde pişirebilirsiniz. Hiçbir kimyasal toz ya da gaz üretmez. Fırınlı şömine soba geleneksel sobalar gibi değildir ve daha kullanışlı modern tasarımlardır.

Kurulumu ve kullanımı kolaydır. Döküm modelleri ile evinize şıklık katarak sevdiklerinizle güzel akşamlar geçirmenizi sağlar.