Gömme Şömine Modelleri - Yanar Şömine

Gömme Şömine Modelleri

Gömme Şömine Modelleri

Gömme Şömine Modelleri

Modern, klasik ve retro mekan tasarımlarına uygun gömme şömine modelleri Yanar Şömine tarafından en kaliteli malzemeler ile üretilir.

Uzun süre kullanıma uygun ve garantili gömme şömine modelleri kullanımı kolay, pratik ve ısıtıcı özelliklere sahiptir.

İstenilen her ortamda kullanılabilen ve her tasarıma uygun özellikleri ile gömme şömine modelleri şık ve zarif bir görünüm elde edilmesine olanak tanır.

 İçerisinde elektrikli seçeneği de bulunan gömme şömineler, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilme özelliğine sahiptir. Gerçeğe yakın olan alev görselliği ile konumlandırıldıkları her alana dekoratif bir görsellik kazandırır.

Her kullanıma ve ihtiyaca uygun gömme şömineler, Yanar Şömine internet sitesinden ilgili kategori aracılığı ile satın alınabilir.

Balkon Gömme Şömine Modelleri

Kullanımı oldukça pratik ve kolay olan gömme şömine modelleri balkonlarda kullanıma uygundur. Balkonlarınızda kullanabileceğiniz öne çıkan şömine modelleri şu şekilde listelenebilir;

  • L Tipi Şömine,
  • Rustik Şömine,
  • Metal Şömine,
  • Elektrikli Şömine,
  • Doğalgazlı Gömme Şömine Modelleri,
  • Odun Şömine,
  • Prizmatik Şömine,

Balkonların yanı sıra salonlarda, odalarda, bahçelerde ve tavan aralarında güvenle kullanılabilen gömme şömine modelleri her mekana uyumluluğu ile birlikte, kullanıldığı mekanı kısa süre içerisinde ısıtma özelliğine de sahiptir.

Gömme şömine modellerinden biri olan elektrikli şömineler; ekonomik, şık ve zarif olmalarının yanı sıra, farklı alev görselliği fonksiyonları ile de çalışır.

Elektrikli, l tipi, doğalgazlı ve diğer çeşitleri ile tüm gömme şömineler, firmamız Yanar Şömine tarafından en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Teras Gömme Şömine Modelleri

Gömme şömine modelleri teras gibi özel alanlarda kullanıma oldukça uygundur. Teras keyfine sıcaklık ve görsellik katan gömme şömineler, ısıtma güçleri ile kısa süre içerisinde keyif verici bir ortam oluşmasına olanak tanır.

Gömme şömine modelleri her tarza ve tasarıma uygun olarak firmamız Yanar Şömine tarafından üretilmektedir. Üretim aşamasında gerekli tüm kontroller yapılır ve uzman ekibin onayından geçer.

Şömine üretiminde kullanılan tüm malzemeler en üst kalite ve uzun ömürlü malzemelerdir.