Hazır Şömine Çeşitleri - Yanar Şömine

Hazır Şömine Çeşitleri

Hazır Şömine Çeşitleri

Hazır Şömine Çeşitleri

Hazır şömine çeşitleri evinizde ya da iş yerinizde yüksek ısı verimi ile hem ısınmanızı sağlar hem de dekorasyon ögesi olarak tamamlayıcı olur. Hazır şömineler bacasız olarak kullanılır. Yakıt çeşidine göre hazır şömine modelleri şunlardır:

  • Elektrikli şömineler
  • Doğalgazlı şömineler
  • Bioethanol şömineler

Bacasız şömineler her büyüklükteki bacasız evlerde kullanılabilir. Gerçek şömine görünümüne sahiptirler. Odunlu şömineye göre kurulumları çok daha basittir ve kullanması kolaydır.

Günümüzde şehirlerde apartman dairelerinde odun şömine kurulumu her zaman mümkün olmaz. Bu sebeple hazır şömineler son teknolojik ürünler olarak hayatımıza girmiştir. Teknoloji geliştikçe de birçok farklı tasarım ortaya çıkmıştır. Her zevke hitap eden modern tasarımlarına sahiptirler.

Hazır Şömine Haznesi

Hazır şömineler metal haznelerden üretilirler. Dilerseniz dış cephesine dilediğiniz uygun malzemeden kaplama yaptırabilirsiniz. Hazır şömine çeşitleri birçok sektörde mekanı ısıtma amacıyla da kullanılırlar.

Kafe ve restaurantlar şık bir dekorasyon ve ısınma ögesi olarak en çok elektrikli şömineleri tercih ederler. Uzaktan kumanda ile kontrol edilen elektrikli şömineleri kullanmak son derece güvenlidir.

Şöminelerin ön kısmında koruyucu cam bulunur ve led ışıklar ile alev dekorları bulunur. Alevleri uzaktan kumanda ile dilediğiniz gibi yükseltip alçaltabilirsiniz. Temizliği pratik olan elektrikli şömineler zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Elektrikli şöminelerin fırınlı modelleri ile dilerseniz yemek pişirmek için de kullanabilirsiniz. Fırınlı hazır şömineler doğalgazdan tasarruf etmenizi sağlar.

Hazır Şömine İçi

Hazır şömineler elektrik ile ısı sağlar ve gerçek şömine gibi görünürler. İç kısmında yapay odun dekoru bulunur. Led ışık teknolojisi nile alev görüntüsü sağlanır. Şöminenin odun taşıma, yanan odunu temizleme gibi zorluklarını yaşamadan gerçek şömine keyfini çıkarabilirsiniz.

Şömineler çok eski zamanlardan günümüze gelmişlerdir ve artık şehirlerde hazır şömineler en çok kullanılan ısınma yöntemlerinden biridir. Kurulum yapılacak odanın büyüklüğüne göre ısı derecesi seçerseniz ısınmada hiçbir problem yaşamazsınız.

Hazır şömine numunelerini görebilmek için ziyaret edebilir veya internetten online olarak da sipariş verebilirsiniz.