Hazır Şömine Fiyatları Modelleri - Yanar Şömine

Hazır Şömine Fiyatları Modelleri

Hazır Şömine Fiyatları Modelleri

Hazır Şömine Fiyatları Modelleri

Hazır şömine fiyatları modelleri her türlü ev ortamına uygun olduğu için en çok tercih edilen şömine seçeneklerindendir. Odunlu şömineler kullanım için muhakkak baca istediklerinden apartman dairelerinde kullanılmaları zordur.

Ayrıca odunlu şömine için şöminenin kurulacağı odanın belirli bir büyüklükte olması gerekir. Her ev bunu sağlayamayacağı için elektrikli şömineler günümüzde oldukça fazla kullanılmaktadır. Doğalgaz veya bioethanol ile çalışan şömineler de bacasız olarak kullanıldığından tercih edilirler.

Şömineler günümüzde hem ısınma hem de dekorasyon amacıyla kullanılırlar. Elektrikli şöminelerin pratik kurulumu ve modern tasarımları ile evlerde şık dekorasyonlar için seçilen bir ögedir. Elektrikli şömineler uzaktan kumanda ile kontrol edilir ve güvenlidir.

Elektrikli Cam Şömine

Şöminelerin bacasız olarak kullanılan çeşitleri duman, is ya da koku yapmazlar. Elektrikli şöminelerin temizlenmesi de oldukça kolaydır. Hazır şömine fiyatları modelleri birçok model olduğundan çeşitli fiyat aralıklarına sahiptir. Elektrikli şöminelerin yapısı şu şekildedir:

  • Haznesi dayanıklı metalden üretilir.
  • Hazne içerisinde yapay odun dekoru vardır.
  • Led ışıklar ile alev dekoru vardır.
  • Ön kısmında yüksek ısıya dayanıklı koruyucu cam vardır.

Elektrikli şömineler gerçek şömine görünümüne sahiptir. Gerçek odun yanmadığından haznesinin camdan olduğu değişik tasarımlar da mevcuttur. Isı derecesi uzaktan kumanda ile kontrol edildiğinden kullanımı son derece güvenlidir.

Her ev ortamına uyum sağlayan elektrikli şömineler sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçirmenizi sağlar.

Elektrikli Şömine Duvara Monte

Duvara monte edilebilen elektrikli şömine çeşitleri de vardır. Elektrikli şöminelerin en büyük avantajı küçük boyutlu olabilmeleridir. Bu sayede her büyüklüğe sahip odada kullanabilirsiniz.

Isı verimi yüksek olduğundan insanlar doğalgaz yerine elektrikli şömine kullanmayı daha uygun bulurlar. Elektrikli şömineler ısıtmayı ön kısmından sıcak hava üfleyerek sağlarlar.

Tek bir tuşla açıp kapama yapabilir ve ısı derecesini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca şöminenin ne zaman yanmasını isterseniz önceden saat ayarlaması da yapabilirsiniz. Son teknolojik ürünler yaşamınızı kolaylaştırır. Yaşam alanınızı elektrikli şömineler ile güvenli ve rahat hale getirebilirsiniz.