Hazır Şömine Fiyatları - Yanar Şömine

Hazır Şömine Fiyatları

Hazır Şömine Fiyatları

Hazır şömine fiyatları seçtiğiniz modele ve şöminenin boyutlarına göre farklılık gösterir. Elektrik ile çalışan şöminelerin en büyük avantajı küçük boyutlu modellere de sahip olmasıdır. Elektrikli şöminelerin avantajları şu şekildedir:

  • Uzaktan kumanda ile açıp kapama ve ısı derecesini kontrol edebilirsiniz.
  • Duman, is ve koku yapmazlar.
  • Temizliği pratiktir.
  • Montajı hızlı ve temiz olur.

Elektrikli şömineler gerçek şömine görünümüne sahiptir. Priz ile çalışırlar ve derecesi ayarlanabilir olduğu için faturaya çok fazla etki etmezler. Yalnızca ev ortamında değil iş yeri, kafe, restaurant gibi alanlarda da çok fazla karşımıza çıkarlar. Dekorasyonun önemli bir parçası olan şömineler çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiştir.

Hazır Şömineler Ne Kadar?

Hazır şömine satın alacağınızda öncelikle şömineyi kurmak istediğiniz alanın ölçüsü alınır. Sonrasında ölçüye uygun model seçilir. Fiyat seçtiğiniz modele bağlıdır. Hazır şömine fiyatları uygun seçeneklere sahiptir.

Bacaya gerek olmadığından kurulum sırasında inşaat olmaz. Temizliği için nemli bir bezle silmeniz yeterli olur. Çok fazla yer kaplamaz ve ön kısmı cam ile kapalı olduğu için de kullanmak son derece güvenlidir.

Günümüzde her evde baca yoktur ve bu duruma çözüm için de hazır şömineler ortaya çıkmıştır. Son teknolojik ürünleri ile işten eve geldiğinizde şömine odununun yanmasını beklemek zorunda kalmazsınız. Tek bir tuşla şömineyi açarak anında keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Hazır Şömine Fırın?

Hazır şöminelerin en beğenilen ve kullanışlı modellerinden biri de fırınlı modellerdir. Fırınlı modeller sayesinde hem şöminenin ısısından faydalanabilir hem de yemek pişirip ısıtabilirsiniz.

Yemek pişirmenizi de sağlayan şömineler doğalgazdan tasarruf etmenizi sağlar. Elektrikli şömineler odunlu şöminelere göre daha uygun fiyatlı olurlar. Pratik kullanımı sayesinde artık en çok kullanılan modellerdir diyebiliriz.

Evinizde şömine olsun istiyorsanız ama odunlu şömineyi kaldırabilecek kadar büyük odanız yoksa elektrikli hazır şömineler tam sizin aradığınız ürünlerdir. Hazır şömine modellerini dayanıklı malzemesi ile bir kere aldığınızda uzun seneler boyunca hasarsız olarak kullanabilirsiniz.