Hazır Şömine Modelleri - Yanar Şömine

Hazır Şömine Modelleri

Hazır Şömine Modelleri

Hazır şömine modelleri şömineyi kurmak için kararlaştırdığınız alanın ölçüleri dikkate alınarak seçilmelidir. Odanın boyutuna göre fazla büyük ya da fazla küçük şömine alırsanız istediğiniz ısı verimini alamazsınız. Evinizin dekorasyonuna göre seçebileceğiniz şömine modelleri şunlardır:

  • Elektrikli şömineler
  • Odunlu şömineler
  • Doğalgazlı şömineler
  • Bioethanol şömineler
  • Orta şömineler

Eğer evinizde baca sistemi yoksa hazır elektrikli şömine modelleri en uygun seçenektir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilirler ve kullanımı oldukça pratiktir. Evinizin ısınması için ekonomik yöntemlerden biri olan şöminelerin dış cephesini dilediğiniz malzemeden kaplatabilirsiniz.

Hazır modelleri incelemek için showroom ziyaret edebilir ve numune ürünleri inceleyebilirsiniz. Bütçenize uygun birçok model arasından seçim yaparak satın alabilirsiniz.

Hazır Şömine Fiyatları

Ev ortamı için elektrikli şömineler küçük odalarda kullanışlı olan modellerdir. Tüm malzemeler hazır olarak temin edildiğinden kurulum aşaması da oldukça hızlıdır. Elektrikli şöminelerin ısısı uzaktan kumandayla kontrol edilir. Hazır şömine modelleri dilediğiniz tasarım üzerinden seçilebilir.

Şömineyi kurmak istediğiniz odanın büyüklüğüne göre elektrikli şöminenin kaç derece ısıya ihtiyacı olduğunu belirlersiniz. 750 KW ile 1500 KW arasında ısı derecesi ile elektrikli şöminelerin ısıtma gücü oldukça yüksektir.

Elektrikli şöminelerin ön kısmı yüksek ısıya dayanıklı cam siperlik ile kapatılır ve bu şekilde korunma sağlanır. Malzeme cam olduğu için şöminenin görünüşü hiçbir şekilde etkilenmez ve kapanmaz. Sevdiklerinizle birlikte huzurlu vakitler geçirebilirsiniz.

Hazır Balkon Şömine Modelleri

Balkon şömineleri en popüler ürünlerden biridir ve çok fazla tercih edilmesinin sebebi aynı zamanda barbekü olarak kullanılmasıdır. Balkonunuzun büyüklüğüne göre hazır modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Odunlu şömine kullanmak istiyorsanız öncelikle baca ile bağlantısının düzgün yapılmasına dikkat etmeniz gerekir. Şöminenin yanında maşa, kürek, odunluk gibi aksesuarları alarak ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Son model balkon şömineleri ile mevsim fark etmeksizin güvenli bir şekilde sevdiklerinizle güzel akşam yemekleri yiyebilir ve aynı zamanda ısınabilirsiniz. Şömineler evinizin en modern ve en şık dekoru haline gelirler, aynı zamanda ısınmanızı sağlarlar.