Hazır Şömine - Yanar Şömine

Hazır Şömine

Hazır Şömine

Hazır Şömine

Hazır şömine ısınmayı sağlayan ve led dekorlar ile alev görüntüsü verilen elektrikle çalışan şöminelerdir. Elektrikli şöminelerin ön kısmında yüksek derecede ısıya dayanıklı cam bulunur.

İç kısmında odun dekoru vardır ve bu şekilde gerçek bir şömine görüntüsü sunar. Isıtmayı ön kısımdan sıcak hava üfleyerek gerçekleştirir. Odunlu şömine kullanımına göre çok daha pratik ve az maliyetli olur.

Evinizin boyutu fark etmeksizin herhangi bir odasında elektrikli şömine kullanabilirsiniz. Şömine modelini seçtiğinizde montajı da pratik ve temiz olur. Kullanabileceğiniz hazır şöminelerin modelleri şunlardır:

  • Plazma elektrikli şömine
  • Orta elektrikli şömine
  • Köşe elektrikli şömine
  • Televizyon ünitesi elektrik şömine

Teknoloji geliştikçe hazır şömine modelleri de çeşitlenmiştir.

Hazır Şömine Fiyatları

Çeşitli modellere sahip olan hazır şömine fiyat bakımından da farklı aralıklara sahiptir. Şöminenin fiyatını seçtiğiniz model ve şöminenin boyutu belirler. Çok fazla model olduğu için bütçenize uygun seçeneği bulmanız kolay olur.

Elektrikli şömineler evinizin durumuna göre farklı boyutlara sahip olurlar. Hazır modellerden dilediğinizi seçerek hızlı bir şekilde kurulumunu sağlayabilirsiniz. Dış cephesini uygun olan dilediğiniz malzeme ile kaplayabilirsiniz.

Kullanım sırasında elektrik prizine ihtiyacınız olacağı için şömine prize yakın bir yere kurulmalıdır. Uzaktan kumanda ile kontrol edilen şömineyi açıp kapamak tek tuşla olur. Yine tek tuşla ısı derecesini ayarlayabilirsiniz. Isı derecesi ayarlanabilir olduğundan faturaya çok fazla etki etmez.

Hazır Şömine Mangal

Hazır şömineleri ev içerisinde kullanabileceğiniz gibi balkon, teras, bahçe gibi dış mekanlarda da kullanabilirsiniz. Mangal özelliği sayesinde sevdiklerinizle harika vakitler geçirebilirsiniz.

Bahçe için şömine alacağınız zaman şömineyi koyacağınız zeminin yanmaz olmasına dikkat etmeniz gerekir. Taş zemin en güvenli seçenektir. Elektrikli şömineler her ortama uyum sağlarlar.

Şömineler artık yalnızca ısınmak için değil aynı zamanda dekorasyon amacı ile de kullanırlar. Evinizin dekorasyonunu şık bir şömine modeli ile tamamlayabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile uzun süre kullanabileceğiniz modern bir tasarıma sahip olabilirsiniz.