Kişiye Özel Şömine - Yanar Şömine

Kişiye Özel Şömine

Kişiye Özel Şömine

Kişiye özel şömine şömineyi kurmak istediğiniz alanın ölçülerine uygun ve size özel tasarımı ile ev dekorasyonunuzu tamamlayacak şekilde üretilir. Özel tasarım şömineler için öncelikle uygulama yapmak istediğiniz alanın ölçülmesi gerekir.

Şömineler çok eski zamanlardan beri ısınma amacıyla kullanılan ürünlerdir. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle dekorasyon için de kullanılırlar. Evinizin tarzına göre farklı şömine modelleri şu şekildedir:

  • Klasik şömineler
  • Plazma şömineler
  • U şömineler
  • L şömineler
  • Orta ya da köşe şömineler

Şömineler ayrıca farklı yakıt çeşitlerine göre de ayrılırlar. Evinizin bacalı ya da bacasız olmasına göre odunlu şömine ya da elektrikli, doğalgazlı şömineleri tercih edebilirsiniz. Birçok farklı seçenek ve fiyat aralığı vardır.

Şömine Soba

Şömine sobalar avantajlı ürünler olması dolayısıyla günümüzde pek çok insan ve iş yeri tarafından kullanılır. Kişiye özel şömine istiyorsanız dilerseniz fırınlı modelleri de seçebilirsiniz.

Fırınlı şöminelerin bir tarafında ateşin yakılacağı hazne bir tarafında da kapalı fırın bulunur. Bu şekilde dilerseniz şömine ateşiyle yemek pişirebilir dilerseniz de yemekleri ısıtabilirsiniz.

Doğalgazdan tasarruf sağlayan şömine sobalar farklı boyutlara sahiptir. Mutfak alanına sığacak kadar küçük modelleri de vardır. Odunlu şömine olduğundan dolayı temizliğine önem vermeniz gerekir.

Bacasız evler için kullanılan elektrikli ya da doğalgazlı şöminelerin temizliği daha kolaydır. Duman, is ya da koku olmadığı için nemli bir bezle silmeniz sizin için yeterli olur.

Şömineli Tv Ünitesi

Teknolojinin gelişmesiyle son model tasarımlardan biri televizyon ünitesi şömineleridir. Genelde plazma şeklinde olurlar. Elektrikle çalışan şömineler gerçek şömine görüntüsüne sahiptir.

Priz olan her yerde elektrikli şömineleri kullanabilirsiniz. İç kısmında yapay odun dekoru ve led ışıklardan yapılan alev dekoru vardır. Uzaktan kumandayla yönetilirler ve alevlerin boyutunu da kumandayla ayarlayabilirsiniz.

Ön kısmından sıcak hava üfleyen elektrikli şömineler evinize farklı bir şıklık ve farklılık katarlar. Isı derecesi ayarlanabilir olduğundan dolayı elektrik faturasını yükseltmezler ve ne zaman yanacağına siz karar verirsiniz. Ön kısmında cam siperlik bulunur.