Klasik Şömine Fiyatları - Yanar Şömine

Klasik Şömine Fiyatları

Klasik Şömine Fiyatları

Klasik şömine fiyatları tercih edeceğiniz şömine çeşidine ve uygulanan alanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Çeşitli aksesuarlar da fiyata etki eden ürünlerdir.

En uygun fiyatların adresi Yanar Şömine klasik şömine fiyatları konusunda da müşterisinin yanındadır. Klasik şömineler uzun yıllardır en çok kullanılan modellerden biri olmuştur. Klasik şömine modellerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • L tipi klasik şömine.
  • Köşe klasik şömine.
  • Oyma klasik şömine.
  • Üç boyutlu klasik şömineler.

Bacalı ya da bacasız ortamlarda kullanabileceğiniz birbirinden farklı ve şık modellerden oluşan klasik şömine fiyatları bakımından da oldukça uygun modellere sahiptir.

Teknolojinin gelişmesiyle klasik şömineler de farklı modeller kazanmış ve her zevke hitap eden ürünler olmuşlardır.

Klasik Şömine Modelleri

Evinizin havasını değiştirmek ya da daha modern bir hava katmak için tercih edebileceğiniz şömine modelleri klasik şöminelerdir. Klasik şömine fiyatları kişinin uygulatmak istediği alana ve istediği özelliklere göre de değişiklik gösterebilir.

Isınma amaçlı kullanılan modellerin fiyatları ile dekoratif amaçlı kullanılan modellerin fiyatları farklıdır. Klasik şömine fiyatları üç boyutlu ve elektrik ile çalışan modellerde daha uygundur.

Elektrik ile çalışan modeller kumandayla kontrol edilirler ve açılıp kapanması isteğe bağlıdır. Temizliği bir bez ile yapılabilen modeller oldukça kullanışlıdırlar. Klasik şömine fiyatları çok yüksek meblağlara mal olmadan istediğiniz görüntüyü elde etmenizi sağlar. Aile evinizde daha mutlu günler geçirebilirsiniz.

Klasik Şömine Ölçüleri

Klasik şömine fiyatları kurulacak şöminenin ölçülerine göre de değişiklik gösterebilir. Mesela uzun L tipi şöminelerde daha fazla malzeme kullanılacağından ücreti de ona göre olur.

Klasik modeldeki bir şöminenin derinliği 60cm olarak baz alınır. Klasik şömine fiyatları eğer gerçek bir şömine kurmak istiyorsanız çimentoyu da içerir. Sağlam ve kaliteli malzemelerden yapılması gereken şömineler için ucuz ve kalitesiz malzemeler kullanmak sonra sorunlar yaratabilir.

Özellikle baca kısmı kaliteli malzemeden yapılmalıdır. Dumanı evin içine vermemesi ve gaz sıkıntısı yapmaması için bu gereklidir. Şömine sizi stresten uzaklaştıran bir üründür fakat doğru kullanımı şarttır.