L Tipi Şömine - Yanar Şömine

L Tipi Şömine

L Tipi Şömine

L Tipi Şömine

L tipi şömine genel olarak modern mekan tasarımlarına uygun olarak üretilmiştir. Modern mekanlarda kullanılır ve duvar ortasına uygulanabilir bir yapıdadır.

L tipi şömine duvar ortasına uygulandığında, düz hatlara sahip olan ateşin her iki taraftan da rahatlıkla seyredilmesine olanak tanır. Ateş her iki taraftan da ön plana çıkar ve modern tasarıma uygun bir görünüm elde edilmesi sağlanır.

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan L tipi şömine her mekana ve alana uygulanabilir. Uygulandığı mekana oldukça şık bir görünüm kazandıran L tipi şömineler, Yanar Şömine internet sitesi üzerinden her tarza uygun farklı model, renk ve tasarım seçenekleri ile sipariş verilebilir.

L Tipi Şömine Modelleri

L tipi şömine her alana uygulanabilir ve her tasarıma uyum sağlar. Uygulandığı alana oldukça şık bir görünüm kazandıran L tipi şöminelerin model ve avantajları şu şekilde sıralanabilir;

  • L tipi şömine köşe modelleri ateşin her iki taraftan da rahatlıkla seyredilmesine olanak tanır,
  • Salon bölümünde fazla yer kaplamayan modelleri sayesinde, alandan da tasarruf edebilme imkanı sunar,
  • Kullanışlı modelleri ile her alana uyum sağlar,
  • Modern tasarımlara uygun tasarım ve renk seçenekleri mevcuttur,

L tipi şömine Yanar Şömine’nin siz değerli müşterilerine sunduğu en uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajları ile, ilgili kategori üzerinden model tercihi yapılarak tek bir tık ile sipariş verilebilir.

L Tipi Şömine Fiyatları

L tipi şömine fiyatları, ilgili kategoride bulunan model ve tasarım çeşitliliğine göre farklılık gösterir. Model ve tasarım çeşitliliğine göre farklılık gösteren L tipi şömine Yanar Şömine aracılığı ile en uygun fiyatlar ile satın alınabilir.

Yanar Şöminenin müşterilerine sunmuş olduğu en avantajlı fiyatlar, herhangi bir ekstra kâr amacı gütmeyen bir politikanın sonucudur. En kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen L tipi şömine modelleri, uzun yıllar boyunca herhangi bir problem yaşamadan kullanılabilmeye olanak tanır.

Yanar Şömine internet sitesi üzerinden ilgili şömine kategorisi aracılığı ile kolay ve hızlı sipariş vermek mümkündür.