Led Işıklı Mini Şömine - Yanar Şömine

Led Işıklı Mini Şömine

Led Işıklı Mini Şömine

Led Işıklı Mini Şömine

Enerjinin verimli kullanılabilmesi için sürekli dünya üzerinde çalışmalar yürütülmektedir. Bu çalışmaların en verimli meyvelerinden biride şüphesiz led aydınlatmalardır. Ev dekorasyonlarından aydınlatmaya birçok alanda kullanılan led ışıklar nostaljik led ışıklı mini şömine imalatında da kullanılmaktadır. Geçmişe özlem duyan ve evinde nostaljik bir ambiyans yakalamak isteyenlerin çoğunlukla tercihi şöminelerdir.

Normal bir şömine hem imalatı hem de imalat sonrasında kullanımında oldukça maliyetli ve zahmetli olabilmektedir. Alev görüntüsü olsun ama masrafları ve olumsuz yönleri olmasın diyenlerin imdadına alevsiz, ateşsiz led ışıklı mini şömineler yetişmektedir. Baca gerektirmeyen, çevreye ısı yatmadığı için yangın ve benzeri tehlikesi olmayan oldukça pratik kullanımı bulunan dekor ürünüdür.

Led Işıklı Mini Şömine Avantajları

Maddi ve güvenlik konusunda birçok avantajı olan led ışıklı şömineler tamamen dekoratif amaçlı üretilmektedir. Uzaktan bakıldığında gerçek bir şömineden farksız olan led ışıklı şömineler küçük boyutları ile az yer kaplamaktadır. Kapladıkları yer nedeniyle sıkıntı yaratmaz. Aydınlatmaları yanmakta olsa bile ortama işi vermediği için yangın oluşturmaz. Ayrıca led ışıklı mini şömine çocuklar için bir tehdit oluşturmaz.

Elektrikli olduğu için elektriğin olduğu her yere taşıma imkanı bulunmaktadır. Elektriklenme başka bir ek malzemeye gerek duyulmadan çalıştırılabilir. Boyutu nedeniyle istenilen yere kolaylıkla taşınabilir. Renkli led ile alev efekti oluşturulmakta ve oldukça gerçekçidir. Baca ve benzeri gereksinimleri de yoktur. Büyüklüklerine göre led ışıklı şömineler oldukça az enerji harcamaktadır.

Led Işıklı Mini Şömine Fiyatları

Evlerinizde otantik bir ortam oluşturmak şimdilerde çok daha kolay ve çok daha ekonomiktir! Led teknolojisi ile aydınlatma sağlanmakta olur led lambalarının sayısınca düşük miktarda elektrik tüketimi yapmaktadır. Dolayısıyla gerçek şöminedeki yakıt masrafından oldukça az masraf çıkarmaktadır. Marka ve boyutlarına göre fiyatları da değişiklik göstermektedir.

Şömineler yakıt yaktıkları için farklı dayanıklı bir malzeme ile yapılmakta olup bu da maliyetlerine dolayısı ile fiyatlarına yansımaktadır. Led Işıklı şömineler daha basit bir yapıya sahiptir. Hem daha şık hem de daha pratik olmasına rağmen oldukça düşük ücretlere bulunabilmektedir.