Levent Şömine » Beşiktaş Şömine - Yanar Şömine

Levent Şömine

Levent Şömine

Levent Şömine

Şömine ev, işyeri gibi mekânlarınızı ısıtabileceğimiz ariyetten de üzerinde yemek veya ekmek pişirmek için kullanmakta olduğumuz bir yapıdır. Şöminenizde yaktığınız ateşin dumanı mekânın içerisine dolmaması için düzgün ve doğru bir boru düzeninin kurulması gerekir.

Şömine Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Eğer ki şömine alırken sıkıntı yaşamak istemiyorsanız işinde profesyonel bir iç mimar ile görüşmeniz sizler için iyi olur.
  • İç mimar ile şömine bacasının yeri, evin yapısı ve mekânda ısı dağılımını rahatlıkla konuşabilirsiniz.
  • Şömine alırken kapalı veya açık şömine alacağınıza karar verin. Kapalı şömineler mekânın hava kirliliğini azaltırken odun tüketimini de azaltmaktadır. Açık sisteme göre daha avantajlıdır.
  • Eğer ki açık şömine alacaksanız ateşten çıkan kıvılcımların mekâna sıçramaması için önüne tel koyabilirsiniz. Fakat açık şömineyi güvenlik durumundan söndürmeniz gereklidir.
  • Şöminenizi seçerken odun, elektrik, doğalgaz ve etanollü şömineleri tercih edebilirsiniz. 

Isıtma bakımı bir yana evinizin dekorasyonu için güzel görünüm sağlayacaktır.

Levent Hakkında

Levent Beşiktaş’a bağlı bir İstanbul ilçesidir. İstanbul un modern bir ilçesi olan levent çağdaş bir semt olarak akıllara gelmektedir. Batıda Büyükdere caddesi, çeliktepe doğuda etiler ve akatlar güneyde levazım mahallesi kuzeyinde maslak semtiyle ünlüdür.

Leventte Gezilecek Yerler

Sabancı Center, Kanyon İstanbul, Metro City, Özdilek Park Alışveriş, Zorlu Center, Jale Kuşhan Balmumu Heykel Müzesi, İstanbul İsviçre Konsolosluğu, Büyükdere Caddesi, İstanbul İspanya Konsolosluğu, İspanya Kanada Konsolosluğu.

Şömine her zaman zevk meselesi olmuştur. Bunun için seçmekte olduğunuz şöminenin evinizin dekorasyonuna uyması mobilyalara uyması her zaman önemlidir. Yanar Şömine olarak sizlere ait en güzel ve en kaliteli şömineleri seçmekteyiz. Yanar Şömine olarak seçenekler sizden üretim bizden.