Lüx Şömine Modelleri - Yanar Şömine

Lüx Şömine Modelleri

Lüx Şömine Modelleri

Lüx şömine modelleri evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak şekilde hem ısınma hem de dekor amaçlı kullanılırlar. Evinizin bacalı ya da bacasız olmasına göre aşağıdaki şömine modellerini seçebilirsiniz:

  • Odunlu şömine modelleri
  • Doğalgazlı şömine modelleri
  • Elektrikli şömine modelleri
  • Bioethanol şömine modelleri

Eski zamanlarda sadece odunlu şömineler kullanılırken artık modern elektrikli ya da doğalgazlı şömineler de bacasız evler için kullanılabilir. Daha pratik kullanım sağlayan modern şömine tasarımları evinizi güzelleştirir.

Şömineler yalnızca iç mekanlar için değil bahçe, balkon ya da teras gibi dış mekanlar için de kurulabilirler. Terasınız için kış bahçesi oluşturmak isterseniz son moda tasarımları ile harika şömine seçenekleri için inceleyebilirsiniz.

Lüx Şömine Modelleri ve Fiyatları

Şömine modelleri farklı seçeneklere ve boyutlara sahiptir. Bu sebeple bütçenize uygun olan fiyat aralığını bulmakta zorlanmazsınız. Lüx şömine modelleri için hazır şöminelerden seçebilir ya da kendinize özel tasarım yaptırabilirsiniz.

Odunlu şömine modellerini tercih ederseniz akşamları kendinize rahatlama köşesi yaratabilir ve odunların sesiyle huzur bulabilirsiniz. Elektrikli şömineleri seçerseniz uzaktan kumandayla kolayca kontrol edebilirsiniz.

Elektrikli şömineler gerçek şömine görünüme sahiptirler. Temizliği pratiktir ve uzun yıllar boyunca verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Şöminenizin yakınına koltuk gibi oturabileceğiniz bir alan yaratarak dinlenme yeri yapabilirsiniz.

Şömineler bir odaya girildiğinde en çok dikkat çeken dekorlardır. Ruh halinizi düzeltip sakinleşmenizi sağlayan ürünlerdir.

Lüx Şömine Modelleri Odunlu

Odunlu şömine modelleri çok eski zamanlardan beri ısınma amacıyla kullanılan ürünlerdir. Teknoloji geliştikçe birçok farklı tasarım ortaya çıkmıştır. Odunlu şömineler baca istediğinden montaj sırasında ölçülendirme doğru yapılmalıdır.

Ayrıca odunlu şömineler büyük haznelere sahip oldukları için uygulamak istediğiniz odanın büyüklüğünün belirli bir boyutta olması gerekir. Evinizin havasını tamamen değiştirecek olan şöminelerin dış kısmını dilediğiniz uygun malzemeden giydirtebilirsiniz.

Şömine haznesi ısıya dayanıklı metalden üretilir ve dış siperlik için ister cam ister metal kullanabilirsiniz. Ön kısma koruma için cam siperlik kullanırsanız şöminenin görüntüsünü engellememiş olursunuz.