Masaüstü Şömine - Yanar Şömine

Masaüstü Şömine

Masaüstü Şömine

Masaüstü şömine bacasız model şöminelerin en çok beğenilen ürünleridir. Şık ve minimal tasarımları ile evinize muhteşem bir hava katarlar. Bio ethanol ile çalışan şömineler duman, is ya da koku yapmazlar ve çalışması tamamiyle güvenlidir. Masaüstünde dekor amaçlı da kullanılan ürün modernlik ve şıklığın birleşimidir.

Minimal tasarımlar olan masaüstü şömine buna rağmen yüksek ısı ve ışık yayarlar. Bulunduğu alanı uzun süre ısıtan ve aynı zamanda göz zevkinize de çok hoş gelen modellerin birçok farklı tasarım seçenekleri vardır. Bio ethanol yakıt ile çalışırlar. Bu yakıtı ilgili yerlerden satın alabilirsiniz.

Bacasız şömineler özellikle şehirlerde oldukça fazla tercih edilen ürünlerdir. Müstakil evlerde odun şömineleri rahat kullanılabilirken bu apartman dairelerinde her zaman olmaz. Masaüstü şömine bu modeller içerisinde çok tercih edilenlerden biridir.

Masaüstü Şömine Kullananlar

Farklı ve kullanışlı bir ürün olan masaüstü şömine kullanıcılardan oldukça fazla olumlu yorum almıştır. Pratik kullanımı, kolay temizliği ve ısı verimi ile dört dörtlük bir üründür. Bacasız şömineler kategorisine girer. Bacasız şömineleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Doğalgazlı Şömineler
  • Bio Ethanol Şömineler
  • Elektrikli Şömineler
  • Üç Boyutlu Şömineler

Gerçek şömine görüntüsüne sahip her bacasız model şömine keyfi sürmenizi sağlar. Üç boyutlu şömineler haricinde hepsi odunlu şömineyle eşit ısı verir. Masaüstü şömine modelleri bio ethanol şöminelerdir.

Genellikle ahşap tasarım tercih edilen şömine görselliği ile de sizi büyüler.

Masaüstü Şömine Isıtır Mı?

Kullanıcıların en çok sorduğu sorulardan biri de masaüstü şöminelerin yeterli derecede ısıtıp ısıtmadığıdır. Masaüstü şömine yakıt ile çalıştığı için ısı gücü yüksektir. Çalışma sürelerini ve kapasitesini siz ayarlayabilirsiniz. Tıpkı evinizdeki kalorifer ısısını ayarladığınız gibi.

İç mekan ya da dış mekan fark etmeksizin kullanılabilen masaüstü şömine her alana uyumludur. Arkadaşlarınızla güzel bir bahçe yemeği yiyeceğiniz zaman masanızı güzelleştiren bir dekor olur hem de ısınmanızı sağlar.

Yalnızca evlerde değil restaurantlar ve kafelerde de kullanılan ürün pratik kullanımı için tercih edilir.