Modern Şömine Modelleri - Yanar Şömine

Modern Şömine Modelleri

Modern Şömine Modelleri

Modern Şömine Modelleri

Modern şömine modelleri her mekana ve atmosfere uyum sağlayabilecek şekilde özel tasarımlardır. Şömineler artık yalnızca ısınma amaçlı değil dekorasyon amaçlı da kullanıldıkları için evimizin en şık tamamlayıcısı olurlar. Mekana özel üretilen şömineler iç mekan, dış mekan fark etmeksizin istenilen özelliklere sahiptirler.

Evinizin salonu, yatak odası, bahçeniz, terasınız ya da istediğiniz her bölgede kurulum alanı uygun olursa şömine kurulumu gerçekleştirilebilir. İnsanlar artık doğalgaz ile ısınmaktan çok şömineler ile ısınmayı tercih ediyor çünkü hem daha ekonomik hem de evinize güzellik katıyorlar. Her ortamı güzelleştiren şömine modelleri şu şekildedir:

  • Plazma şömineler
  • L şömineler
  • U şömineler
  • Köşe şömine
  • Masa üstü şömine

Modern Şömine Fiyatları

Şömine fiyatları seçeceğiniz modele ve hangi malzemelerin kullanılacağına göre farklılık gösterebilir. Uygulanacak alanın büyüklüğü ne kadar, hangi şömine aksesuarlarını tercih edeceksiniz gibi konular da maliyeti etkiler. Sizin için en uygun seçenekleri görüşmek için üretim yerini ziyaret ederek numunelere de bakabilirsiniz.

Eviniz için bir farklılık yaratmak istiyorsanız bu farklılığı yaratırken aynı zamanda ısınma sorununa da çözüm bulabilirsiniz. Modern şömine modelleri haznesi haricinde sahip olduğu özel tasarım ısınma odası sayesinde oda sıcaklığını uzun süre korur. Söndürdükten sonra bile ısı odada uzun süre kalır.

Şömine aksesuarlarının en önemlilerinden olan koruma siperliğini de istediğiniz malzemeden size özel tasarım ile tercih edebilirsiniz.

Modern Şömine Sobalar

Şömine sobaların en büyük avantajı aynı anda hem ısınma sağlarken hem de ocak olarak kullanılabilir olmalarıdır. Yemeklerinizi pişirebilir ve ısıtabilir böylece doğalgazdan da tasarruf etmiş olursunuz.

Mutfak odasına özel modellere de sahip olan şömine sobalar iş yeriniz için de oldukça avantajlıdır. Odunlu modelleri tutuşturmak kolaydır ve haznesinin temizliği pratiktir. Baca bağlantısı sayesinde duman direkt olarak dışarı atılır.

Odunlu şöminelerde en çok tercih edilen yakıt meşe odunudur. Kuru olması gereken odunun nemli yapıdaki ağaçlardan tercih edilmemesi gerekir. Yanan odunun çıkardığı ses ortama huzur verir.

Diğer tüm detaylar için -> https://www.yanarsomine.com.tr/