Niş Şömine Modelleri - Yanar Şömine

Niş Şömine Modelleri

Niş Şömine Modelleri

Niş Şömine Modelleri

Niş şömine modelleri şömine haznesinin duvarda açılan bir niş içerisine monte edildiği ürünlerdir. Hazne duvarın içerisinde olur ve bu şekilde alan kaplamaz ve hoş bir dekorasyon görüntüsü oluşturur.

Niş şömine modellerinin baca ile bağlantısı olamayacağı için elektrikli ya da doğalgazlı şömineler olarak kullanılması gerekir. Elektrikli şömineler uzaktan kumanda ile çalışır ve gerçek şömine görüntüsü verir. Elektrikli şöminelerin diğer özellikleri şunlardır:

  • Şömine haznesi yüksek ısıya dayanıklı metalden tasarlanır.
  • Hazne içerisinde odun dekoru ve led ışık ile yaratılmış alev dekorları bulunur.
  • Uzaktan kumanda ile ısı derecesini ve alevlerin boyutları tek tuşla ayarlayabilirsiniz.

Evinizde farklı ve şık bir dekorasyon yaratmak için niş model şömineler en modern tercihlerdir.

Şömineli Niş Modelleri

Şömineler eski zamanlarda yalnızca ısınmak amacıyla kullanılan ürünlerdi. Günümüze gelindiğinde teknolojinin gelişmesiyle dekorasyon için de vazgeçilmez ürünler oldular. Niş şömine modelleri yaşam alanınıza şıklık katmak istediğinizde tek başına yeterli olabilecek bir üründür.

Elektrikli şömine tercih ederseniz en büyük avantajlarından biri küçük boyutlarda tasarlanabilmesidir. 20m2 büyüklüğünde bir odaya dahi niş modeller yaptırabilir ve ısı verimini en üst düzeyde alabilirsiniz.

Elektrikli şöminelerin ısı dereceleri 500 KW ile 1750 KW arasındadır. Odanın büyüklüğüne ve yapısına göre kaç derecelik bir elektrikli şömineye ihtiyacınız olduğu değişir. Isı derecesi ayarlanabilir olduğundan faturanızı da kontrol edebilirsiniz.

Niş Tv Ünitesi Şömineli

Son yılların en popüler ürünlerinden biri de televizyon altı şömineleridir. Klasik tarzda bir eviniz varsa sizin için harika bir dekor seçeneği olurlar. Televizyon altı şömineleri için yine elektrikli şömine modelleri uygundur.

Genelde plazma model şömineler televizyon altı için kullanılır. Şöminenin ön kısmı yüksek ısıya dayanıklı cam siperlik ile kaplıdır ve bu sebeple yüzde yüz güvenlidir. Odun yanmadığı ve baca bağlantısına gerek olmadığı için kolayca temizliğini yapabilirsiniz.

Elektrikli şömine modelleri ön kısımlarından sıcak hava üflerler ve ısınmayı bu şekilde sağlarlar.