Oval Şömine Modelleri - Yanar Şömine

Oval Şömine Modelleri

Oval Şömine Modelleri

Oval Şömine Modelleri

Geçmiş dönemlerde insanların ısınma amacıyla kullandığı şömineler günümüzde ambiyans yaratmak amacıyla ya da dekoratif olarak güzel görünmesinden dolayı tercih edilmektedir.

Bu noktada oval şömine modelleri görüntüsü ve az yer kaplaması dolayısıyla ön plana çıkmaktadır. Oval şömine modelleri teraslarınızda ki ya da evinizde ki köşe noktalarda oldukça ilgi çekici bir alan oluşturmanıza yardım edecektir.

İsterseniz içinde elektrikli bir şömine kullanabileceğiniz gibi baca sistemi varsa normal şekilde odunla çalışan bir şömine de tercih edebilirsiniz. Oval şömine modelleri bir artı olarak dinamik ve modern görünmesiyle ön plandadır. Bu özelliğini evinizin âtıl bir köşesini hareketlendirmek ve odak noktası haline getirmek için kullanabilirsiniz.

Oval Şömine Alırken Dikkat Edilecekler

Evinize oval şömine modelleri arasından birisini yaptırmak istediğinizde tavsiyemiz bir dekoratör ile görüşmeden yaptırmamanız yönünde olacaktır. Oval şömine modelleri klasik şömine modellerine göre daha farklı bir görünüme sahip olduğundan dolayı bir anda evinizin dekorasyonunu domine edebilir. Bu nedenle evinizin dekorasyonunun içine adapte edebileceğiniz oval şömine modelleri arasından seçim yapmanızı tavsiye ederiz.

Yine aynı şekilde kullanacağınız malzemeye de özen göstermelisiniz. Çünkü sade bir görünüm onun sönük durmasına sebep verebilir. Son olarak odun yakabileceğiniz bir şömine mi yoksa elektrikli basit şömine mi istediğinize karar vermelisiniz.

Oval şömine modelleri almak istediğiniz zaman mutlaka kapsamlı bir fiyat araştırması yapmanız önerilmektedir. Ancak bu sayede söz konusu ürünlere ayrıcalıklı fırsatlarla sahip olabilirsiniz!

Oval Şömine Fiyatları

Evinize güzel bir hava katacak ve dekorasyonunuzu şık bir havaya sokacak olan oval şömine modelleri seçtiğiniz malzemeye göre fiyatları değişen bir yapıdadır. Sade bir model ve basit bir kaplama yaptırmayı düşünürseniz oval şömine modelleri oldukça uygun fiyatlara gelecektir. Yine tuğla örme şömine modelleri çok daha pahalıya mal olurken alçıpan ile etrafı dekore edilecek bir elektrikli ya da yakıtlı şömine daha uygun fiyatlara gelecektir.

Şöminenin büyüklüğü de fiyatlarda rol oynayan bir diğer etmendir. Küçük ölçülere sahip oval şömine modelleri hem daha uygun fiyatlı olmakta hem de az yer kaplamaktadır. Büyük modellerde ise fiyatlar aynı oranda yükselebilmektedir.