Portatif Şömine - Yanar Şömine

Portatif Şömine

Portatif Şömine

Portatif Şömine

Portatif şömine gerçek şömine görünümlü fakat bacasız kullanılabilen şöminelerdir. Farklı boyutlarda üretilebilirler. Masaüstü olarak da kullanılan modelleri vardır. Bu tarz şömineler hem kullanımı daha pratik hem de dumansız, is ve koku yaymadıkları için tercih edilirler.

Bacasız şömine grupları genellikle şehirlerde tercih edilir. Yakıt ve elektrik ile çalışan modelleri vardır. Portatif şömine özel tasarım ürünler olabilir. Modellere örnek şunlardır:

  • Masaüstü Şömineler
  • Elektrikli Şömineler
  • Üç boyutlu şömineler
  • Doğalgazlı Şömineler

Her modelin ortak özelliği dumansız olmalarıdır. Elektrikli şömineler uzaktan kumandayla kontrol edilir. Portatif şömine evimize şık ve modern bir hava katar. İç ya da dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilirler.

Portatif Şömine Masaüstü

Son yılların en beğeni toplayan ürünlerinden biri masaüstü şöminelerdir. Portatif şömine grubuna giren ürün bioethanol yakıt ile çalışır. Ethanol patates, şeker pancarı gibi gıdalardan elde edilen alkolden üretilir.

Bu sebeple yüzde yüz organiktir ve zararlı kimyasal madde içermez. Portatif şömineler yalnız evlerde değil kafe ve restaurantlarda da oldukça sık karşımıza çıkar. Gerçek ateş yandığından dolayı ısıtma oranı oldukça yüksektir.

Burner haznesi yakıtın konulduğu yerdir ve özel tasarlanmış uzun bir çakmakla kolayca yakılır. Portatif şömine kullanımı hem pratik hem de ortamı yeterince ısıtmak için idealdir. Korumalı haznesi sayesinde yangın tehlikesi asla yoktur ve iç mekanlarda güvenle kullanılabilir.

Portatif Şömine Fiyatları

Şömineler onlarca farklı modele ve tasarıma sahiptir. Portatif şömine modelleri de farklılık gösterir. Burner kısmı metalden yapılır fakat şömine kısmını istediğiniz malzemeden seçebilirsiniz. Ahşap, sabuntaşı, mermer gibi farklı seçenekler vardır.

Seçtiğiniz model ve tasarıma göre fiyatlar değişiklik gösterir. En uygun fiyatları Yanar Şömine web sitesinde bulabilirsiniz. Portatif şömine temizliği de kolay olan bir üründür. Nemli bir bezle silmeniz yeterlidir.

İster kendi evinizde ister sevdiklerinize hediye olarak kullanabileceğiniz şömineler hem görsel güzellik katar hem de ayarlanabilir olduğundan ekonomik ürünlerdir.

İstediğiniz zaman açıp kapatabilir ya da düşük düzeyde yakma seçeneğini kullanabilirsiniz.