Sakarya Şömine - Yanar Şömine

Sakarya Şömine

Sakarya Şömine

Sakarya Şömine

Sakarya şömine modelleri evinizin dekorasyonuna uyar ve yaşam alanınıza şık bir hava katar. Çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen şömineler ısınma aracıdır. Fakat günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte dekorasyon amacıyla da kullanılırlar.

Şehirden uzak ve doğalgazın ulaşmadığı yerlerde ısınmak için kullanılan şömineler farklı modellere sahiptir. Bazı modellerinde yemek de pişirilebilir. Sakarya şömine gruplarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Odunlu şömineler.
  • Doğalgazlı şömineler.
  • Etanollü şömineler.
  • Elektrikli şömineler.

Kullanım ihtiyacınıza göre dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Şömine seçerken öncelikle en uygun alana karar vermelisiniz. Sakarya şömine siparişi verdiğinizde montaj sırasında uzman kişiler gelerek bir gün içerisinde kurulumu yaparlar. Bazı kişiler şömineyi kendileri kurmayı da tercih edebilir fakat bu durumda ölçülere dikkat etmek gerekir.

Sakarya Şömine Modelleri ve Fiyatları

Şömine modelleri uygulanacak alana göre şekil alabilirler. L modeller, U modeller, plazma modeller gibi farklı hazne stilleri arasından seçim yapabilirsiniz. Sakarya şömine modellerini dilerseniz ürün imalatı yerine giderek numune incelemesinde de bulunabilirsiniz.

Fiyat aralıkları şömine boyutu ve tasarımına göre değişim gösterebilir. Şömineler uzun süre dayanıklı malzemelerden yapıldığı için uzun ömürlüdürler. Sakarya şömine siparişi verirken tamamlayıcı aksesuar siparişleri de verebilirsiniz.

Odunlu şöminelerde dumanın direkt olarak dışarı çıkması için baca bağlantısı kurulur. Sakarya şömine modellerinin temizliği oldukça pratiktir. Yalnızca iç mekanlarda değil dış mekanlar için de özel tasarım şömine modelleri vardır.

Şömine Modelleri Elektrikli

Elektrikli şömine modelleri en çok tercih edilen gruplardan biridir. Uzaktan kumandayla çalışan modellerin temizliği ve kontrolü de çok basittir. Şömine çalışırken ısı ayarınızı kontrol edebileceğinizden fatura miktarında artışa sebep olmaz ve ekonomiktir. Sakarya şömine elektrikli modeller ısı verimi yüksek modellerdir.

Şömineyi dilerseniz kısık modda dilerseniz de en yüksekte çalıştırabilirsiniz. Kapattığınızda hızlı bir şekilde kendisini kapatır ama oda sıcaklığı uzun süre korunur. Sakarya şömine dekoratif olarak da yaşam alanınızın en şık parçası olur ve salonunuza giren ilk işi öncelikle şöminenizi fark eder.