Şömine Fiyatları Antalya - Yanar Şömine

Şömine Fiyatları Antalya

Şömine Fiyatları Antalya

Şömine fiyatları Antalya ili içerisinde ikamet ediyorsanız size uygun seçenekleri incelemek için üretim yerini ziyaret edebilir ya da web sitemizden inceleyebilirsiniz. Her mevsim kullanılabilecek şömine modelleri evinizde hem ısınma hem de dekorasyon amacıyla kullanılabilirler.

Geleneksel modeller ya da şık modeller arasından seçim yapabilir ve ofis ya da evinizde keyifli bir ortam yaratabilirsiniz. Sipariş verdiğinizde öncelikle uzman ekip evinize gelerek kurulacak alana teftiş yaparlar.

Teftiş sırasında uygun alanın ölçüsü alınır ve üretim aşamasına geçilir. Üretim aşamasını takip edebilir ve tasarıma müdahalede bulunabilirsiniz. Üretimden çıkan ürün direkt olarak adresinize teslim olur ve montajı da yine uzman personel tarafından gerçekleştirilir.

Şömine Fiyatları Odunlu

Odunlu şömineler klasik şömine modelleridir ve çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiştir. Teknolojinin gelişmesiyle çok farklı tasarımlar ortaya çıksa da kullanım açısından hala aynıdır. Şömine fiyatları Antalya ve çevresi için odunlu şömine sipariş etmek isterseniz telefon numarasından aramanız yeterlidir. Odunlu şömine modelleri şunlardır:

  • Klasik odunlu şömineler
  • Modern görünümlü odunlu şömineler
  • Rustik görünümlü odunlu şömineler
  • Ahşap odunlu şömineler
  • Oyma modelli odunlu şömineler

Evinizde ya da bahçenizde kullanabileceğiniz tarzda olan modellerin montajı kullanmak istediğiniz alanın ölçülerine uygun yapılır. Montaj sırasında önce hazne monte edilir ve ısı verim kontrolü yapılır. Baca ile bağlantı kontrol edildikten sonra şöminenin dış kısmı monte edilir.

Şömine Fiyatları Balkon

Dış mekan şömineleri son yılların en popüler ürünlerinden biridir. Odunlu ya da elektrikli modeller kullanılabilir. Barbekü olarak da kullanılabilen dış mekan şömineleri balkonun genişliğine göre farklı ölçülendirilebilir.

Bir model seçtiğinizde üretimde o modelin sizin balkonunuza göre ölçülendirilmiş hali imal edilir. Kişiye özgü tasarımlar ile üzerinde istediğiniz değişiklik yapılabilir. Dış duvarları ahşap ya da taş tercih edebilirsiniz.

Sevdiklerinizle ya da ailenizle birlikte harika akşamlar geçirmek için dış mekan şömineleri oldukça uygun ürünlerdir. Farklı fiyat seçeneklerinden bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.