Şömine Fiyatları İstanbul - Yanar Şömine

Şömine Fiyatları İstanbul

Şömine Fiyatları İstanbul

Şömine Fiyatları İstanbul

Şömine fiyatları İstanbul için en uygun fiyatları Yanar Şömine web sitesinde bulabilirsiniz. Farklı model ve renklerde onlarca şömine çeşidi online olarak incelenebilir. Sipariş verdiğinizde eğer tadilat gerekiyorsa uzman ekibimiz en kısa sürede gelerek kurulumu gerçekleştirir.

Artık her evde görebileceğimiz şömine modelleri türlerine göre ikiye ayrılır:

  • Bacalı şömineler
  • Bacasız şömineler

Bacalı şömineler odunla çalışır ve eski zamanlardan günümüze kadar gelmişlerdir. Şömine fiyatları İstanbul için her model odunlu şömine mevcuttur. Kurulum yaparken önemli olan baca kısmını doğru olarak kurmaktır. Asla sızdırmayacak şekilde paslanmaz çelikten borular kullanılır.

Bacasız şömineler elektrikle ya da yakıtla çalışırlar. Şömine fiyatları İstanbul bacasız şömineler için birçok model vardır.

Şömineli Soba

Günümüzde en çok kullanılan modellerden biri de şömineli sobalardır. Şömineli sobalar hem ısınmak için hem de yemek pişirmek için kullanılırlar. Şömine fiyatları İstanbul ve her ilimizde her bütçeye uygun şekilde belirlenmiştir.

Çok fonksiyonlu şömine sobalar farklı boyutlarda olur. Küçük boyutları genellikle evlerde tercih edilirken büyük boyutları restaurant gibi işletmelerde tercih edilir. Şömine fiyatları İstanbul özelinde bir kere alındığında uzun yıllar size kolaylık sağlar.

Renk çeşitleri ve modelleri mevcuttur. Hazneleri sabit bir şekilde tuğladan ya da çıkarıp temizleyebileceğiniz şekilde kovalı olabilir. Şömine fiyatları İstanbul takibi için web sitesinden kontrol edebilirsiniz. Kullanımı oldukça pratiktir ve etrafı kirletmez.

Şömine Aksesuarları

Şömineler tamamlayıcı birkaç aksesuara sahiptirler. Şömine fiyatları İstanbul için bakarken aksesuar fiyatlarına da bakabilirsiniz. Koruyucu siperlik, uzun çakmak ve maşa gibi aksesuarlar kullanışlıdır.

Koruyucu siperlik camdan, pirinçten, metalden seçilebilir. Her türlü malzeme ısıya dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Şömine fiyatları İstanbul için pek çok seçeneğe sahiptir ama önemli olan ürünün kalitesidir. Eğer siperliği cam seçerseniz şöminenin görüşü kapanmamış olur.

Şömine görsel zevk sunar ve evinizde huzurlu akşamlar geçirmenizi sağlar. Sadece bulunduğu odayı değil evin her yerini ısıtacak şekilde yoğun ısı verir.