Şömine Görünümlü Soba Fiyatları - Yanar Şömine

Şömine Görünümlü Soba Fiyatları

Şömine Görünümlü Soba Fiyatları

Şömine görünümlü soba fiyatları her bütçeye uygun seçeneklere sahiptir ve kullanımı da ısınmadan tasarruf etmenizi sağlar. Geleneksel ısınma yöntemlerimizden biri olan şömine sobalar teknolojinin gelişmesiyle farklı modeller ve yapılar kazanmıştır.

Montaj sırasında baca ile çelik borular sayesinde bağlantı sağlanır ve duman bacalardan atılacağı için kullanıldığı ortamda asla duman ya da koku oluşumu olmaz. Klasik şöminelerden farklı olarak şömine sobalarda yemeklerinizi ısıtabilir ve pişirebilirsiniz.

Evin mutfak bölümünde de kolaylıkla montaj edilebilecek boyutlarda modeller mevcuttur. Yemeklerinizi ısıtmanıza ve pişirmenize fırsat verdiği için doğalgazdan da tasarruf etmiş olursunuz. Ofis, ev gibi farklı alanlarda kullanıma uygun modeller olan şömine sobalar yaşamınıza keyif katar.

Şömine Soba Modelleri

Şömine sobalar hem evinde geleneksellik arayan kişiler için hem de modern tasarımlarıyla şıklık arayanlar için birçok farklı model seçeneğine sahiptir:

  • Bronpi şömine soba
  • Dal Zotto şömine soba
  • La Nordica şömine soba

Her model farklı tarzlara hitap eden tasarımlara sahiptir. Şömine görünümlü soba fiyatları şöminenizin boyutuna bağlı olarak değişiklik gösterir. Bronpi sobalar klasik şömine görünümüne sahiptirler ve yemek pişirme işlevleri bulunur. Küçük boyutlu modeller oldukları için genellikle mutfak ya da bahçe gibi ortamlarda kullanılırlar.

Dal Zotto sobalar çekmeceli tasarımları ile temizliği kolay olan modellerdir. La Nordica sobalar ise en büyük şömine soba modelleridir. Evinizin büyük bir salonu varsa bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Şömine Soba Elektrikli

Şömine sobaların özellikle ev içerisinde tercih edilen modellerinden biri olan elektrikli sobalar oldukça kullanışlı modellerdir. Açıp kapama ve ısı ayarı sayesinde ne kadar süre yanacağına ve ne kadar yanacağına siz karar verirsiniz. Bu sebeple faturanızda çok yüksek bir yükselme olmaz.

Uzaktan kumanda ile çalışan elektrikli şömine sobalar duman ve is üretmediği için temizlikleri çok kolaydır. Evinizde çocuk varsa kullanabileceğiniz en güvenli modellerden biridir. Nemli bir bezle silerek temizliğini yapabilirsiniz.

Evinizin dekorasyonuna uygun olarak seçtiğiniz modeller tamamlayıcı görev görürler.